Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen közös...

Szerintetek milyen közös elfoglaltság (Szabadidős tevékenység) lenne jó 2 különböző személyiségű,érdeklődési embernek?

Figyelt kérdés
Igaziból kedvelik egymást, sőt jó barátok, csak nem tudnak egymással mit kezdeni.

2022. máj. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
4%

szex. Az összehoz mindenkit


Ha ez nem járható, akkor minél többet piáljatok

2022. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint együtt?

Nem vagyunk b_zik..

2022. máj. 1. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Többször hallottam azt, hogy (nem szó szerint fogom idézni) ne az legyen 2 ember között, ami elválaszt, hanem ami összetart. Ez mind témára, mind pedig megnyilvánulási formára érvényes.

Ami viszont nem megy, azt nem kell erőltetni.

Nekem egyáltalán nem komfortos az, ha egy tőlem idegen megnyilvánulási formát választ a másik (azaz más személyiségű), ezért én szándékosan kerülöm azok társaságát, aki nem hasonlatos az én személyiségemhez Ez témabeli különbséghez is vezet.

„jó barátok, csak nem tudnak egymással mit kezdeni.” Ez ellentmondásos. Akik „jó barátok”, azok megtalálják az összhangot. Sokkal inkább havernak vagy ismerősnek mondanám a kettejük kapcsolatát. Nekem a barát fogalma igen belsőségest jelent. A barátok tudnak egymással mit kezdeni és meg tudják egymást érteni. Az tehát értelmetlen, hogy barátok – még hozzá jó! –, de mégsem tudnak egymással mit kezdeni.

Nem úgy látom, hogy 2 markánsan különböző személyiségű ember jó kapcsolatba, méghozzá baráti kapcsolatba tudnak kerülni egymással. Tehát ilyen esetben nem igazán van, ami összeköt. Vagy az egyik vagy az egyik vagy a másik áll át (kényszeríti magára (vagy próbálja megszokni, de hát az kényszer)) az ellenkező személyiség típusra. Ez pedig ... hááááát. – én magamat nem kényszerítem rá olyanra, amivel nem tudok azonosulni, így tehát meg se próbálok kapcsolatot kialakítani és esetleg a másik személyiségű embert a magam személyiségére faragni, nevelni, irányítani.

2022. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!