Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetetlen küldetés egy fiút...

Lehetetlen küldetés egy fiút úgy elhívni valahova, hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés
Az osztályban eddig nem voltak barátaim, hiába próbáltam nyitni feléjük. Aztán egy srác megpróbált felém közeledni, és többször is volt hogy elküldte a leckét vagy én kértem segítséget. Szeretném elhívni kajálni (McDonald's vagy hasonló, nem étterem), vagy moziba, azzal a "hátsó szándékkal" hogy hátha összebarátkozunk. De szerintem kapásból azzal indítani hogy "nehogy félre értsd nem járni akarok veled" rohadt kínos lenne mindkettőnknek... Hogy tudnám úgy meghívni, hogy ne értse félre?

2022. máj. 3. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megmondod neki, hogy mint barát szeretnél vele elmenni kajálni. Ennyi az egész. Onnantól egyértelmű lesz neki a helyzet. Persze csak akkor ha nem teljesen ostoba. Ha csak úgy random elhívod azt fogja gondolni, hogy randira invitáltad.
2022. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, Józsi! Már annyiszor elküldted nekem a leckét, hogy szeretnélek hálából meghívni egy hamburgerre. Suli után eszünk együtt.
2022. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
mondd azt hogy leszbi vagy
2022. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hangsúlyozd ki, hogy barátilag akarod elhívni.
2022. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha engem egy lány barátilag akarna elhívni valahova egyből azt hinném hogy leszbi
2022. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell itt hazudozni, meg lódítani. Leszólítod, hogy jössz a Mekibe ? Meghívlak egy valamire, én is kaptam már töled sok mindent, egy kis viszonzás jár neked. Ha van humora, akkor azt fogja válszolni, hogy 5 dupla Hamburger az ára.... ggg. ;-)

Viccet félre téve legyél határozott, hívjad el, még akármi is lehet belöle....

2022. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már elhívtam, de nemet mondott. Na mindegy, több is veszett Mohácsnál 😅
2022. máj. 4. 11:27
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Akkor máshonnan kell közelítened! Tehát,mit szólsz a Fradi bajnoki címéhez,ki nyeri a Magyar Kupát stb? legalábbis,a fiúkat általában érdekli a foci. Akkor a vizilabda,tenisz vagy most éppen,hogyan állunk a Tour de Hongrie tekintetében,hogy nem csak egy magyar induló van stb?
2022. máj. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!