Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általában a legjobb barátunkka...

Általában a legjobb barátunkkal miért bánunk úgy, mint a legnagyobb ellenségünkkel?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy megesszük a kajáját, anyázzuk, átkozzuk egymást, stb.

2022. máj. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Na, ezen most felröhögtem! 😀 Egyik ismerősöm szokta is mondogatni, hogy ilyen barátok mellé nem kellenek ellenségek. 😂😂

Egyébként ez érdekes kérdés. A barátainkat nyilván csak viccből átkozzuk, egymás kajáját szerintem azért “jó” elvenni, mert ez is jelképezi, hogy bizalmas viszonyban vagyunk, megtehetjük. Míg az ellenségeink általában nem “ellenségesen” viselkednek, hanem pont, hogy iszonyú nyájasan/negédesen, aztán az első adandó alkalommal hátba szúrnak.

2022. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a kérdeő a csipkelődésre gondolt..
2022. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezt amit leírtál max. 14 éves hülyegyerekek csinálják.
2022. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
3maska a te iszegényes életedben így van. A valóságban felnőttek , sőt 40 körüliek is.
2022. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!