Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm megsértődött...

Legjobb barátnőm megsértődött rám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve volt 2-3 hónap amikor eltávolodtunk és nem nagyon beszéltünk. Most nekem a dolgok nem nagyon jönnek össze tanulásban, párkapcsolatban és sportban se mennek túl jól a dolgok. Erről beszélgettünk és mondtam, hogy nekem hiányzik az az időszak. Nem js gondoltam bele, hogy akkor nem voltunk jóban csak akkor valahogy minden jobban ment. Na mindegy. Neki akkor nem volt túl jó időszaka és azt mondta, hogy ,, ezt nem vele kellett volna megbeszélnem” és tök megsértődött. Mondtam neki, hogy az eszembe se jutott, hogy akkor nem voltunk jóban csak akkor ezek a dolgaim jobban mentek. Megkérdeztem, hogy megbántottam-e, mert ha igen egyátalán nem akartam. Ezt látta, de nem írt vissza semmit. Nagyon bűntudatom van. Mit csináljak? Mit mondjak neki??
2022. máj. 8. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Utoljára írhatsz, hogy "beszéljük meg személyesen, nagyon szeretném", ha válasz nem érkezik, akkkor hagyni érdemes.
2022. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam neki, de erre sem válaszolt :(((
2022. máj. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!