Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? Ez az én...

Mit kellene tennem? Ez az én hibám? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel eddig jóba voltam de most összevesztünk mert azt mondta hogy mindenen megsértődöm például azon ha nem ír nekem 1-2 óráig nem tehetek róla érzékeny vagyok. Szóval jól kiosztottam és olyanokat írtam amiket nem gondolok komolyan mert nagyon szeretem és szeretek vele lenni de nem írt rá kb semmit mintha neki mindegy lenne csak azt hogy oké és ezért még dühösebb lettem és megírtam hogy soha ne beszéljünk többet és el is köszönt tőlem de most valamiért hiányzik. Pedig annyira idegesítő néha. Én ezt nem érzem. Ráadásul az még furább hogy csak a barátnőm és mégis féltékeny vagyok ha mondjuk másokkal beszélget nem ír nekem vagy akkor is ha mások beszélgetnek vele. Beteg vagyok? És mit tudnék csinálni? Holnap menjek oda hozzá hogy azért tettem mert szeretem és utálom is???

Példák a beszélgetésekből:

- ő: Nem azt mondom csak azt hogy nem veszed figyelembe hogy van családom és másokkal is szeretnék időt tölteni nem egész nap veled irogatni!

-én: Nem érdekel tőlem bármikor elmehetsz Nekem nem kell hogy írj.

-ő: Én nem akarok elmenni csak elegem van hogy folyton engem hibáztatsz és mindenért megsértődsz!



#barátnő #barát #Az én hibám?
2022. máj. 9. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett bocsánat.
2022. máj. 9. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Energiavámpír és az áldozata című párbeszéd: a vérzsák fellázad a ragacs ekkor kimutatta a foga fehérjét. Szereted te a ... saját magadat. Nem vagy tisztában a "szeretet" szó jelentésével.

Mit tudnál csinálni? Ha szereted akkor megkönyörülsz rajta és hanyagolod egy életre. Egyébként közeledj felé, nyomulj rá, vedd ki belőle az utolsó szuszt is, mindent amitől te elégedett leszel. Az a képi világ mutatná ezt meg, amikor a vámpír kiszívja az áldozat vérét és elhajítja a testet, majd jóízűen felsóhajt.

2022. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő akarja hogy barátkozzunk.
2022. máj. 9. 16:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem és megpróbálok jobban odafigyelni rá alkalmazkodóbb illetve megértőbb lenni.
2022. máj. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!