Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem a legjobb...

Miért ilyen velem a legjobb barátnőm??

Figyelt kérdés

Nagyon régtől jóban vagyunk, mindig mindent együtt csináltunk anno, de aztán felnőttünk, jött a munka,párkapcsolat minden..(persze ugyanúgy beszéltünk mindennap ha nem is találkoztunk mindennap )

Sajnos miatta majdnem elveszítettem a munkámat is próbált a kitalált hazugsagaival rosszat csinálni nekem ott ( oda vittem itet dolgozni ahol én vagyok) és állítólag mindenkinek lemondott és csúnya dolgokat mesélt rólam ami a valóságban megsem történt és meg hasonlók, persze nekem ezt tagadja de a szemembe nem mer nézni..próbált mindenkit eltaszitani aki körülöttem volt és kicsit is szeretett. Miért teszi ezt velem ?


2022. máj. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigység, féltéknység? Bármi lehet. Az biztos, hogy nem a legjobb barátnőd, de nem is barát az ilyen. Beszélj vele, kérdezz rá nyíltan.
2022. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert ő nem kezel barátodként.

Sajnos sokan ilyenek.

2022. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*barátjaként
2022. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hiába kérdezek ra..neki áll feljebb , én mindig mindenben mellete állok, és kiállok mellete ha hülyeséget csinál és védem őt....

Sosem ártottam neki.

Többiek is ezt mondják,hogy feltekeny csak tudnám mire.

2022. máj. 9. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Távolítsd el az életedből.
2022. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nem barát. Keress más barátokat/ baráti társaságot.
2022. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De valamiért nemtudok vele rosszban lenni, az a baj, hogy mindig megbocsajtok neki. De még is bánt engem ez.
2022. máj. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!