Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak, hogy ne...

Hogyan barátkozzak, hogy ne értsék félre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és olyan suliba járok, ahhol nagyon nagy a fiú többség. Sok haverom van, sokmindenkivel jóban vagyok, de úgy érzem, senkivel nem tudok mélyebb kapcsolatot kialakítani, mert a srácok úgy veszik mintha közekednék feléjük. Hogyan kéne úgy barátkoznom, hogy ne legyenek ilyen félreértések? Nem mászom rájuk, nem ölelgetem őket. Sulin kívül vannak barátaim, de szeretném, ha az osztályomban is lennének olyanok, akikkel tudok méllyebben beszélgetni, vagy közös programot csinálni.

2022. máj. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A férfiak többsége úgy van kódolva hogy ha egy lány kedves velük, akkor azt felhívásnak veszik keringőre. Nem árt egy kicsit visszafogni magad, tartózkodóbbnak lenni és pontosan kijelölni a határokat.
2022. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia,

Ha a helyedben lennék, akivel a legjobb kapcsolatban lennék az osztályban, elhivnám egy sulin kívüli programra de úgy mondanám h "lenne kedved, mint barát...."

Es ha ő gondolom jól érzi magát akkor lehet ő is el fog hívni, így szerintem ki lehet hozni egy szorosabb fiú lány barátságot,

Remélem tudtam segíteni

2022. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ezzel már volt problémám... volt olyan aki nagyon szimpatikus volt, de ő nem tudott barátként tekinteni rám. Ez 2x fordult elő és már azért nem merek közelebbi kapcsolatot teremteni a többiekkel, mert nem akarom, hogy azt gondolják csak szórakozom velük. Rajtam kívül még 2 lány van, velük sem vagyok rosszban, de annyira nem szimpik, hogy sokat legyek velük
2022. máj. 10. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha nagyon szeretnék egy fiú barátot akkor tovább próbálkoznék, azzal amit le írtam,

De,

Ez esetben ha már ez előfordult akkor meg mondanám neki már először h "figyu jó haverom vagy lenne kedved egy mélyebb barátságot kialakitani.."

Tudod, 2x éves vagyok és amire gondolok azt én szó szerint ki mondom, ha valaki tetszik akkor is meg mondom, ha valami nem tetszik azt is...

Rá jöttem, hogy senki véleménye nem érdekel nekem is jól jönne 1-2 barát mivel nekem nincs senkim.

De ha vissza gondolok ezekre az időkre amikor volt, elég rossz volt, volt aki azt is meg akarta mondani milyen ruhát vegyek meg! Ha nem akarod neki egyből így közölni, megértem! De ha közlöd vele, vagy akár kivel bármit, soha ne band meg!

7 éve tetszik egy fiú, osztalytarsak voltunk, és én igen is be vallottam neki h 7 éve tetszik! Ha meg halok, legalább tudni fogja! Sose voltunk együtt sose volt kozunk egymáshoz

2022. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is egy jó opció lehet, hogy nem kettesben hívsz el valakit, hanem 2-3 srácot, akik jóban vannak egymással. Közösen lehetne bármilyen programot csinálni, pl pizzázás, bowling, akármi, ami őket is érdekli. És ha többen vagytok, akkor nem félreérthető a szitu.
2022. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy sajnos nem igaz az a dolog, amit annyi lány gondol, hogy a (hetero) fiúk valódi barátok lehetnek, mert bizony mindegyik, akit annak gondolsz igazából az ún. "barátzónában" van, azaz csak egy apró jelre vár, hogy a szex felé tolja el a barátság/haverkodás mércét.


Ez a való világ, és erre te is kezdesz rájönni. Sok csaj, akiknek inkább barátnői és néhány fiú barátja vagy haverja van, gondolja másként, de az igazság az, hogy nem létezik fiú-lány barátság, mert a szex közbeszól MINDIG.

2022. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Á.Zoli ***** válasza:
Nehéz dolgod lesz. A fiúk mindig tovább szeretnének lépni..
2022. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!