Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon durván összevesztem a...

Nagyon durván összevesztem a legjobb barátaimmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kialakult egy konfliktus köztük és egy másik barátom között. Próbáltam ravilagitani őket is h ők is hibáztak és h visszavehetnenek. De ők nekem szálltak h miért kell mindig a barátomat védeni. Végül az jött le az egészből h én vagyok a naiv... Kibekultunk nagyjából de nincs túl erős kapcsolat. Most fogunk ballagni és nem akarom h pont most minden szetessen.

2022. máj. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez csak úgy tudnánk tanácsot adni, ha leírod min vesztek össze pontosan.
2022. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok részlet kimaradt valóban, nehéz mit írni így. Köztük az is kimaradt milyen hangnemben volt a veszekedés, mennyi fikázás, leszólás, hátbaszúrás volt közben. Mivel már kibékültetek, nem erőltetném tovább a témát, elvileg megbeszéltetek mindent, amit kellett volna (remélem).


Ha nem, az gáz és megint sokat változtat. Lényeg hogy hagyj időt most, idővel lemennek a hullámok és nyugodtabbak lesztek. Találj ki 1-2 egyszerű programot, ahol kikapcsolódtok, újra egymásra tudtok találni. Légy türelmes, ne akarj mindent helyre hozni azonnal, mert nem fog menni.


Nekik egymással van bajuk, nem sok közöd van hozzá. Hiába a barátod, nem a te vitád. Normálisan fel lehet hozni ha nem értesz egyet, de gondolom itt nem ez volt, hanem ment az alpáriság.


Ha ők utálni akarják egymást, akkor ez van, semmit nem tudsz tenni ellene. Az ő dolguk, nem a tiéd.

2022. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben.Igen, elég kevés információt adtam meg amit sajnálok, de ez az egész nagyon bonyolult és hosszú. De azért nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!