Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Iskolán kívül hol szerezzek...

Iskolán kívül hol szerezzek barátokat? 16/L

Figyelt kérdés
Osztályban senkivel nem jövök ki olyan jól, ezért nagyon magányos vagyok. Se barátaim, se párom, se semmi. Szeretnwk ezen változtani. Hol kezdjem?

2022. máj. 14. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
hobbiknál esetleg?
2022. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Mozdulj ki, csinálj valamit,ahol osszefuthatsz mással. Vagy probalkozz online játékokkal.
2022. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

Most mindenki el fog árasztani privikkel, szóval rád sem írok inkább.:D

De van kedved beszélni, szóval ha neked is akkor dobj egy üzit.:)

2022. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes diákmunkát vállalni a nyárra, hátha összefutsz valakivel, aki a barátod lehet, plusz zsebpénzed is lesz. Ezen kívül elmehetsz valamilyen tanfolyamra esetleg, ami érdekel. Egy nyelvtanfolyammal például még jól is jársz. Nem tudom, de biztos van még valamilyen tábor is ennek a korosztálynak címezve. Ha tovább tanulsz, könnyebb dolgod lesz, én is egyetemen szereztem először barátokat, a középsulit nagyon nem szerettem. Akár elmehetnél egyetemeket nézni nyílt napokon, ott is sok érdeklődő van, bár ott nincs annyira sok idő barátokat szerezni, de egy próbát megér, lehet egy olyan emberrel beszélgetsz, aki a szaktársad lesz majd.
2022. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!