Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találnátok furcsának,ha...

Nem találnátok furcsának,ha olyan ember koptatna le,aki előtte hónapokig mindennap írt ,és keresett?

Figyelt kérdés

Aztán lekoptatott nemes egyszerűséggel. Rámunt? Mit követhettem el?

Férfi-nő ,nőt koptatták le



2022. máj. 16. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Belépett a harmadik.

Vagy már régota unta, csak nem vetted észre.

2022. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen az élet.


Rád unt vagy lett jobb dolga, más társasága. Azt meg csak te tudhatod mit követtél vagy nem követtél el.

2022. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha magam nézem férfiként:


Alapból idővel megunom az irkálást bárkivel. Legyen inkább heti 1 összefutás személyesen mint egész napos céltalan írogatás. Alapból ha minden nap beszél az ember, akkor idővel kimeríti az összes témát, nem tudsz semmi újat felhozni.


Másrészt én úgy vagyok, hogy amelyik nővel napi szinten beszéltem, kerestem, attól többet akartam. De ha láttam, hogy nem fejlődik sehova a kapcsolat, akkor onnantól nem "pazaroltam" rá az időt céltalanul.

2022. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek. Se szó, se beszéd kitörölnek Facebookról, Messengerről, azt se írják,hogy szia...

Hát rájönni nem tudsz miért döntött így, max. azt tudod leszűrni, hogy nem akar veled már kapcsolatot. Semmilyet.

2022. máj. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
És ne magadat hibáztasd. Ez nem a te hibád. Egy normális ember elmondaná miért döntött így, vagy valamilyen formában elköszönne. Ő a retardált, nem te.
2022. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyen ember van egyébként, szóval ne gondolkodj rajta túl sokat. És a kérdésedre a válasz: valóban furcsa.
2022. máj. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is viselkedtem így. Beleuntam abba, hogy folyamatosan csak én igyekszem meg nekem fontosabb a dolog és megutáltam az illetőt az ignoranciája miatt.
2022. máj. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Jott mas, vagy megunta. Eleg megszokott
2022. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Milyen jól tette! Te bezzeg SOHA nem kerested, jót tett az egódnak! Most pofára estél!
2022. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kerestem uúgy kölcsönösen 9-es :)) de ha te ennyire meg vagy keseredve, ne csodálkozz,hogy Téged nem keresnek
2022. máj. 16. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!