Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor egy év után, külföldről...

Amikor egy év után, külföldről haza megy az ember, mire számíthat, a barátaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy éve élek francia országban, és karácsonykor haza mentem pár napra, de nem találkoztam mindenkivel. Most haza kell mennem a vizsgáim miatt és találkozni fogok az egész osztályommal. Nincsenek tapasztalatain se elvárásaim, csak így naggyából jó lenni tudni, hogy mire számíthatok. Év közben nem nagyon beszélgettünk, de ha igen akkor mindig mondták, hogy nagyon hiányzom nekik, bár szerintem ez nem igaz mert akkor kerestek volna nem?

2022. máj. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Általában a hűlt helyükre...
2022. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam…
2022. máj. 17. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra hogy még élnek.
2022. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi jóra ne számíts. Kikerültél az életükből, és minden ellenkező híresztelés ellenére a távolság ezeket a kapcsolatokat megöli. Már nem a barátaid hanem az ismerőseid. Ha újra találkoztok, jár majd a napszaknak megfelelő köszönést követően a formális "hogy vagy, mi újság", meg egy vállveregetés, aztán egyik jobbra, másik balra. Ez sajnos a külföld átka.
2022. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!