Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még valódi rocker nők?

Vannak még valódi rocker nők?

Figyelt kérdés

Nem a gimis csajokra gondolok, hanem felnőtt rocker nőkre. Létezik még ilyen, vagy már csak 1000-ből 1 talán?


Olyanokra gondolok mint pl. Heike Langhans, Nicoletta Rosellini, inkább a dark (goth) vonal.


Aki kicsit is sminkeli magát sötétebbel, csizmát húz (de nem surranó), és általában nem színes ruhában jelenik meg, akkor elképzelhető hogy metál (és dark lelkületű) fan az illető, vagy ez sem "garancia"?


2022. máj. 19. 13:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, felnőtt korban szerintem jobban különválik a zenei ízlés és a külső. Zenei ízlés tekintetében én is a rockhoz/metálhoz vagyok legközelebb, de ez nem látszik a külsőmön.
2022. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Aki ebből él, az nyilván a külsejében is képviseli a stílust. Másoknál kevésbé dominánsan jelenik meg a hétköznapokban, inkább ha elmennek koncertre, oda külsőben is úgy jelennek meg, nem pasztellszínű kiskosztümben.
2022. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Én és a barátnőm már a kezdetektől " rockerek" vagyunk ahogy te fogalmazol

14 éves voltam a barátnőm 20 amikor együtt elkezdtünk koncertekre járni, fesztiválokra stb

Öltözködésünk inkább a goth vonalon mozgott.

Kb 10 évig ment ez így.

Aztán nyilván lett normális munkahelyünk, kapcsolatunk. Magát ezt a fajta öltözködést már "kinőttük". Persze most sem járunk rózsaszínben stb

De nem öltözünk talpig feketébe.

Ettől függetlenül sokan öltöznek így. Van akik csak a stílus miatt de Magát a zenét nem szeretik. És van aki mind a 2 irányt kedveli. Ez változó

Viszont a tapasztalatom az hogy 30hoz közel azért az ember elhagyja ezt a fekete és egyéb kiegészítők hordását.

Attól a zene iránti szeretet még megvan

2022. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De csak a társadalmi követelmények miatt hagyják el... tini korban még elnézik neki hogy úgy öltözködik bár akkor is kötekednek, de később interjúra mégis hogy menjen el az ember...


De még az se opció hogy koncertre járni és ott megnézni, milyen a nők, lányok aránya, mert lehet van aki nem ér rá vagy csak simán nem jár koncertezni.


Múltkor álltam a parkolóban kocsival, elhaladt a dugóban egy autó, már hamarabb meghallottam hogy metál szól a kocsiból, mondom biztos valami fiatal elsőautós tini erősködik, de nem, egy jó negyvenes férfi hallgatta a maga kedvére ahogy láttam. Elcsodálkoztam, hogy ilyen még van?

2022. máj. 19. 14:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A zene nem életkorhoz kötött, ezt jegyezd meg egy életre, jó? ;)
2022. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, aki rocker, az nem a külsejében az, a zene szeretete meg nem kell, hogy a külsőn is meglátsszon. Szeretem a rockzenét, de sose öltöztem talpig feketébe, sminkelni nem szeretek, zavarja a bőrömet, körömlakkhoz nincs türelmem. Viszont szeretem a határozott, erős színű ruhákat, hordok fekete pólókat (most is olyan van rajtam, ami akár egy rock koncerten is megállná a helyét), nekem nem áll jól a pasztell.
2022. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

#4

Én pl. nem nyomásra öltözök másképp, a munkahelyem megengedné a "metálos" külsőt. Egyszerűen magamtól érzem úgy hogy már kinőttem belőle és valami elegánsabb stílusra vágyok.

A csodálkozást pedig nem értem, szüleim lassan a 60-as korosztályba lépnek és mindketten imádják kocsiban (is) a rock/metál zenét. :))

2022. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7 Ahol eddig jártam-keltem, nagyon kevés metált kedvelővel találkoztam, akivel is, az srác volt, két képzésen. Egyik amolyan mindenevő de inkább a death / black vonal, másik srác - nem beszéltem vele, csak sejtem - echte ős-black.


Na de lányok? Utoljára gimiben ismertem ilyet.

Példának felhoznék egy hölgyeményt, mit gondoltok róla elsőre, mit kedvelhet? Én azt mondanám, hogy igen, ő metált hallgat.


De megint lehet csak általánosítok, a frizura, öltözködés, és a nem túl vidám oldalra lefelé nézés miatt. Ez tipikus amolyan gothic-metal banda profilkép :)


[link]

2022. máj. 19. 15:36
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Marilyn Manson, Depresszió, Road

Ezt nézem ki belőle.

Kicsit melankolikus a csaj így képről

Nem olyan akire ha rá nézek azt gondolom, hogy hú ez a csaj aztán rocker

Inkább rá nézek és azt látom, hogy magának való, divatzenéket hallgat

2022. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Apukám 64 éves és a mai napig rockot vagy metalt hallgat és neki sem látszik az öltözködésén. De a legjobb barátom is "metalos", róla sem mondod meg, max annyi, hogy van 200 fekete pólója, nadrágja meg ingje. A párja ugyanez.


Szerintem egy idő után az ember kinő abból, hogy mindenáron ki akarjon tűnni a tömegből és megmutassa, hogy csakazért is más mint a többiek, mert mindenki ugyanolyan. Vagy mindenki különleges a maga módján. Az a különbség, hogy felnőttként nem akarod bebizonyítani, hogy te vagy a legmenőbb és nem a szegecselt karkötőiddel akarsz kitűnni.

2022. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!