Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet feldolgozni, ha az...

Hogy lehet feldolgozni, ha az emberről csak úgy lemond a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőmmel volt egy összerezenésünk. Nagyon fájt, amit akkor mondott, annyira, hogy azt mondtam, többet nem akarok vele soha beszélni. Na most az érdekes az, hogy erre ő csak annyit mondott, hogy rendben, megérti. Azóta sem keresett, hogy megbeszéljük, vagy valami. Középiskola óta barátok vagyunk és most nagyon nagyot csalódtam benne, éveken át elhittem, hogy fontos vagyok neki, de akkor miért engedett el ilyen könnyen?

2022. máj. 22. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Tiszteletben tartja a döntésedet, akármennyire is fáj neki!:-)
2022. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Min zörrentetek össze ha nem titok?
2022. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát az elég fontos része hogy mi volt a probléma és mit mondott ő?!
2022. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehezen. Nekem mèg most èvekkel (4 èv után sem sikerül). Több mint 10 èves barátság volt.
2022. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az történt, hogy beszélgetés közben szóba jöttek a hajléktalanok, mint téma. Amivel kapcsolatban nekem van egy traumám. Megkértem, hogy hagyjuk erre ő, azt mondta pontosan indézem: -Istenem, nagyon túlreagálod. Ez olyan szint, mikor én is végignéztem, ahogy a szomszéd bácsi belelép a szegbe hat évesen. Ha láttad volna, hogyan üvöltött. Még sem sírok miatta évek óta, hogy rémálmaim vannak a “nagy traumámtól.”

Ne ez nekem annyira rosszul esett, hogy azt mondtam, akkor vége.

2022. máj. 22. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Erre én annyit mondtam volna max hogy , oke akkor hagyjuk ezt a témát mert nem egyezik ebben a véleményünk.

Szerintem ez nem olyan dolog amire azt kell mondani hogy felejtsük el egymást, nem akarok veled többet beszélni...

2022. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt vicces. Most az a problema, hogy terden kuszva nem keres teged.
2022. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Hát ez tényleg az, de komolyan. Én meg azthittem valami sokkal súlyosabb. Nekem meg megmondták az orvosok hogy bármikor meghalhatok a betegségem miatt és mikor elmondtam a legjobb barátomnak ( Ő volt az első akinek eltudtam mondani hosszú idő után ) akkor fordított nekem hátat. #4 voltam.
2022. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!