Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom összejött...

A legjobb haverom összejött az exem féltesójával, úgy,hogy tudja, hogy nekem mennyi fájdalomat okozott a családja. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 éve, hogy barátok vagyunk a sráccal. Pár éve elég csúnyán mentünk szét az elemmel, amiben igen nagy közé volt a családjának és az így említett lánynak is. Mióta szakítottunk azóta elég erősen próbáltam magamtól távoltartani azokat a dolgokat amiknek köze van hozzá, de most,hogy a barátom össze jött a féltesójával igencsak más a helyzet. Szinte mindenről tudok ami az exemmel kapcsolatos, az által, hogy a barátom igen sűrűn össze fut vele, mikor pl nálunk van, vagy bármi egyéb. Nyilván elég sok szidalmat hallok vissza magamról amit a haverommak mondanak. És itt van ami igazán zavar. A barátom tudja, hogy nem igazán örülök annak, hogy együtt van azzal a lánnyal, és hogy úgymond közé van valamilyen szinten az exemhez és ezáltal újra, mégha csak felszínesen is, de a hétköznapjaimba is visszakerült a volt nőm.

Szerintetek mit csináljak? Nem akarok egy 10 éves barátságot tönkre tenni, meg számomra fontos az, hogy a haverommak jó legyen, csak pl szerintem jobb lányt is találna magának (jól ismerem ügye a leányzót), valamint nyilván nekem sem tesz jót az, hogy az orrom alá van dörgolve, hogy mi van az exemmel.



2022. máj. 22. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nincs mit tenni. Nekem a legjobb barátnőm jött össze az exem egyik tesojaval és emiatt nincs már közös program.
2022. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Semmit. Az az ő magánélete.

Semmi közöd hozzá.

2022. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell túl sokat csinálni, a haverral egyezz meg, hogy nem hord híreket ide-oda, nem beszél neked az exröl, meg a családjáról sem sokat. Abba nem szólhatsz bele, kivel van együtt, kit szeret, nem neked kell eldönteni, ki lenne neki a "jobb lány"!
2022. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2es. Az lehet , csak azért kicsit gáz, hamár odáig fajul a dolog, hogy az exem családja direkt le akar hordani, járatni a barátomnak, és ő ezt hadja.
2022. máj. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!