Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha össze vesztem a...

Mit tegyek ha össze vesztem a legjobb barátnőmmel? Mit tegyek hogy újra minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Soha nem veszekedtünk még de mostanában sokszor kaptunk össze apróságokon de ma végleg összevesztünk. Már 5 eve a legjobb baratnom. Ebben az evben mind a ketten vizsgazunk o juniusban en ma meg holnap es idegesek vagyunk. Mondtam neki nem hiszem hogy sikerul a szakmai vizsgam. Az a baj hogy tobbszor is mondtam mar neki es azt mondta hogy csak sajnaltatom magam pedig csak kiadtam magambol mit erzek de lehet o ezt maskepp vette le. Meg szoktam meselni az otthoni hattersztorikrol ha veszekedunk otthon anyummal stb. es elszoktam neki meselni de lehet azt is onsajnaltatasnak veszi. Mit tegyek hogy kibekitsem es hogy a kapcsolatunk ujra a regi legyen?💔🥺

2022. máj. 23. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
elvonul a vihar, vizsgaidőszak után már nem lesz ekkora feszkó
2022. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az emberek nem szeretik, ha állandóan panaszkodnak nekik. Nem lehet, hogy nálatok is ez van? Sokat panaszkodsz, hol a család miatt, hol a vizsga miatt. Ez nem jó, mert negatív hullámokat adsz át a másiknak folyamatosan. Az nem baj, ha elmondod ha bánt valami, csak ha mindennapos, akkor az már túl sok. Nem akarok ítélkezni, csak kérdezem.

Gondold át ezt ha vége a vizsgáidnak, és tiszta fejjel ha tényleg így van, akkor próbálj meg kibékülni vele, és változtass egy kicsit a dolgokon.

Ha pedig arról van szó, hogy nincs veled a rossz időkben (a fent említettek alapján nem mindennapos hónapok óta), akkor ő nem barát. El kell engedni az ilyet.

2022. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!