Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átlagos és szép emberek (nők...

Átlagos és szép emberek (nők és férfiak is)! Ti barátkoztok/barátkoznátok kifejezetten csúnya emberekkel, vagy már a jelenlétük is zavar benneteket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A barátság nem szépségverseny és nem párkapcsolat. Tehát miért ne?
2022. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Össze is jönnék kifejezetten csúnya emberrel, illetve már össze is jöttem. Annyi fontosabb dolog van a külsőségeknél.
2022. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy zavar a jelenlétük. Barátokat belső értékek alapján választok.
2022. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyi csúfságként mondom: általában csak akkor szokott probléma lenni a külső, ha az illető agyára megy.

Szóval ha a szépnek a kinézete a legfőbb személyiségjegye, állandóan az jár a fejében hogy hogy néz ki (ő is, es mások is).

A csúnya pedig komplexusos lesz tőle, megszállottan azt hiszi hogy kevesebb ettől, mint a többiek, nem lehet vele beszélni anélkül hogy ne érezd rajta az önalázást.

2022. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kinézet alapján választom a barátaimat. Valaki vagy szimoatikus vagy nem. És van 1-2 (nekem) bűnronda barátom, akiknél jobb ember szerintem nincs is a Földön.
2022. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Barátkoznék "csúnya" lánnyal.
2022. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Én sem kinézet ("csúnyaság" xdddd) alapján választom a barátaim.

Ez hülyeség.

2022. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan barátom, akit a társadalom nem tart szépnek (átlagosnak sem), de ha jól érzem magam vele, számít az ilyesmi?
2023. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kicsit félek válaszolni a kérdésre, mert ez azt jelentené, hogy kiemelkedően szépnek tartom magam, ami meg annyira öntelt dolog xd

amúgy tudom nem teljesen, de azért néha relatív, volt olyan srác, akiért meghaltam annyira tetszett, a barátnőim meg húzták a szájukat


igazábol ki vagyok én hogy eldöntsem, hogy melyik barátom szép, és melyik csúnya? szerintem akit szeretsz, azt automatikusan szebbnek látod, szóval ha így nézzük akkor tényleg nem barátkozom csúnya emberekkel :3


amúgy volt egy fiúm, akire mindenki azt mondta hogy milyen csúnya pedig szerintem nem is volt annyira, csak nagyon pattanásos volt :c


de egyébként egyetértek az egyik korábbi válaszolóval: ha nem foglalkozol vele, hogy nézel ki csak élvezed az életet, a többiek se fognak, sőt szerintem tök nagy önbizalomlöket lehet az önbizalomhiányos embereknek, ha látják, hogy nem nézel ki olyan jól és mégis magabiztos vagy :3

2023. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!