Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek egy olyan szülinapi...

Elmennétek egy olyan szülinapi buliba, ahol az ünnepelt srác megbántotta, manipulálta, kihasználta a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm elmegy ebbe a buliba a pasijával, az ünnepelt sráccal nincs is jóban, nem ismerik egymást, de mindent tud arról, mit tett velem. Túlreagálom? Olyan rosszul esik.

2022. máj. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2022. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos nem mennék el.
2022. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És tényleg így volt, vagy csak a barátnőd az egyetlen aki ezt állítja? Vagy van más áldozat is?
2022. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, te nem vagy a barátnőd, nem vele, hanem veled veszett össze és te nem szabhatod meg, hogy mit tegyen a barátnőd.


(Ennyi erővel, ha az apa megcsalja az anyát, a gyerekek soha többet ne is beszéljenek az apjukkal?)


Másrészt kérdéses, hogy mit mond a 2 fél. Kérdéses, hogy mennyire sértő, amivel megbántott.


Senkit sem itélek el rögtön a súlyos vádak után, meghallgatom a másik felet is.


Velem is előfordult, hogy mondtam valakinek, hogy nyisson mások felé és ne folytsa el azt, ha úgy érzi, megbántják, mert, ha csak ül és mosolyog, nem veszik észre benne a tüskét.

Ebből ő azt vette le, hogy egy kétszínű rossz embernek tartom és mit képzelek, hogy sértegetem, amikor ő tőle távol áll amit állítok és nekem is mennyit segített.


Amikor elmondtam, hogy félreérti akkor csak annyit reagált felváltva, hogy ostobának nevezem, hazugnak nevezem, mentegetem magam.


Ezek után nyilvánosan utált engem, másoknak panaszkodott rólam.


Én elmondtam a közös ismerősöknek a sztorit az én oldalamról és megértették, hogy mi történt.

2022. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van ismerősöm aki dugja össze vissza a nőket, meg több kapcsolata van egyszerre.. De pasiként ez annyira nem érint, meg el lett neki mondva, hogy pasi létére ő a legnagyobb ri*anc akit ismerek, meg patkány viselkedés, de kidolgozza a tételeket nekem meg ilyenek, tehát most annyira nem utálhatom.
2022. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez számomra nem kérdés, természetesen nem a válasz.:) Legszívesebben megtaposnám, nemhogy elmenjek a bulijába.
2022. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!