Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem hívnak...

Mit tegyek ha nem hívnak sehova a haverok?

Figyelt kérdés
Szóval az a probléma, hogy egyetemi haverok heti 1x mennek bulizni vagy összeülnek valahol, de engem mindig otthon hagynak, kivéve ha aznap találkozunk, vagy éppen ráírok az egyikükre amikor program van. De egyébként eszükbe se jutok. Meghívatni viszont nem akarom magam, mert az elég gáz lenne szerintem. Valószínűleg ott rontottam el a dolgot, hogy sosem kezdeményeztem, csak mentem utánuk, ha éppen hívtak és így azt gondolják, hogy ilyen hébe hóba elmegyek ha úgy állnak a csillagok, de különösebben nem vágyom rá. Nem érzem hogy bajuk van velem, (hülye példa, de például múltkor is elkísértek 1 óra sétára, hogy ne menjek egyedül). Tehát ha itt vagyok keresik a társaságom ilyen értelemben. De 1 szó, mint 100, nem én vagyok az első, akivel az összejövetelt szervezik.
2022. máj. 26. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben pedig szerintem nyugodtan mondhatod, hogy téged érdekelnek ezek az összejövetelek, úgyhogy szóljanak neked is.
2022. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb hozd fel, hogy lesz valami olyan esemény/rendezvény/film/bármi, ami talán őket is érdekli és mehetnétek együtt.
2022. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!