Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit tennétek?

Mégis mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van két legjobb barátnőm akik egykor jóban voltak, de ez mostmár nem így van. (Egy osztályba járunk)


Mindkettejüket szeretem, de most mindkettő kétszínűnek bélyegez és szememre hányja ha a másikkal időt töltök, az egyik már a gondjait sem osztja meg velem mert; "vissza fogja hallani". Per pillanat ott állunk, hogy választás elé akarnak állítani és mindketten érzelmileg zsarolnak. Mint az óvodában... Két tűz között vagyok. Már tényleg csak az a leggyorsabb kiút ebből ha választok, de:



1) Kötődök hozzájuk, ne viselném el a bűntudatot akármelyiküket is bántom meg.


2) Szükségem van RÁJUK.



Nem mellesleg szerintem nagyon csúnya dolog engem terhelni ezzel (a gondolataim háborúznak a fejemben és már nagyon nem bírom) ahelyett hogy egymás között lerendeznék a konfliktusaikat.


Tényleg nem vagyunk ovisok, de ez a helyzet...



2022. máj. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát így 29 évesen biztos nem állnék le p.áskodni veszekedni velük. Mondjuk férfi vagyok...egyszerűen szerintem hanyagolnám őket egy ideig.
2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Min vesztek össze? Amúgy zsarold vissza őket érzelmileg és hívd fel a figyelmet a viselkedésükre.
2022. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Dobj fel egy érmét, döntse el a véletlen, hogy melyiket választod. Így legalább lesz egy fix barátnőd, a másik meg majdcsak kiengesztelődik. Ha nem, akkor legalább lesz egy biztos barinő, két bizonytalan helyett.
2022. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad nekik az érzéseidet? Amiket most leírtál? Azt is hogy úgy érzed zsarolnak érzelmileg?


Amúgy mindenki más, de én azt mondanám, hogy ha ennyire tartasz és becsülsz, hogy majd úgyis kidumállak a másik csajjal, akkor miért is vagyunk barátok? Úgyhogy vagy békén hagysz az üldözési mániáddal, vagy többet ne barátkozz egyinkünkkel sem, és akkor gondolkodj el, hogy miért vesztettél el ilyen rövid időn belül 2 barátnőt is.

2022. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
plusz azt is mondanám, hogy nem én vagyok a Mindentlátó Atyaúristen, szóval... Bocsi de honnan tudjam hogy kinek volt igaza??
2022. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor ott sem voltam amikor összevesztetetek...
2022. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!