Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miféle fura kapcsolat ez?

Miféle fura kapcsolat ez?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú meg egy lány, - a lakótársam - akik állandóan egymás nyakán lógnak, mintha levegőt se tudnának venni önállóan vagy láthatatlanul összenőtt sziámi ikrek lennének. Mindenhová kísérgetik egymást, önszántukból nem nagyon vannak külön helyiségben se, pedig nem együtt laknak, pl. ha az egyik kimegy mosogatni, a másik automatikusan összeszedi az ahhoz tartozó cuccokat, amit addig csinált, és kiköltözik vele a konyhaasztalhoz. Magányos vagy konkrétan passzív programjaik vannak amiket simán lehetne csinálni egyedül is: az egyik olvas, a másik fülessel filmet néz, az egyik tanul, a másik facebookozik, egymáshoz se szólnak közben meg olyan is van, hogy az egyik alszik a másik meg csak elmereng mellette. Szeretnek összebújni meg együtt aludni, de van órákig elvannak egymás mellett mindenféle érintkezés nélkül, az a fő hogy négy-öt lépésből fixen elérhető legyen a másik. Nem járnak és nem szexelnek, mindkettőnek voltak/vannak párkapcsolatai egyszer sem egymással olyankor kevesebbet vannak együtt, ha az egyiknek van párja, de úgy is majdnem annyi időt töltenek egymással, mint a párjukkal és ugyanúgy együtt alszanak. És tényleg csak alszanak, van hogy nappal is átmegy azért egyik a másikhoz, hogy a nappaliban összekiflizzenek a kanapén, és egész délután aludjanak. A párok nem szokták sokáig tűrni ezt az egyet fizet-kettőt kap felállást és ők maguk nem értik, miért lenne másoknak szokatlan a kapcsolatuk. Azt mondják, évek óta így vannak.


Találkozott már valaki hasonlóval? Nem az, hogy kotnyeleskedni vagy ítélkezni akarok csak olyan érdekes, még nem láttam ilyet.



2022. máj. 27. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ezt úgy hívják, hogy párkapcsolatban vannak, csak valamiért nem képesek kimondani. Talán attól félnek, hogy ha összejönnének, akkor kockáztatnák a mostani "barátságukat".
2022. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Mondanám, hogy párkapcsolat, de én lányoknál is tapasztaltam ilyent. Nem lehetett az egyikkel külön beszélni vagy elemnni valahova, mert ott volt a másik, mindig együtt voltak, mindent együtt csináltak, ha az egyik beteg volt és a másikkal sikerült privátban beszélnem és bizalmasan elmondtam neki valami azonnal elfecsegte a barátnőjének. Például volt, hogy az egyik beteg volt és a másikkal pont egy rossz pillanatomban beszélgettem és elmondtam neki, hogy gondolkodom az öngyilkosságon. Legközelebb a lánywcben találkoztam velük egy másik nap és ahogy meglátott engem az a lány aki hiányzott rögtön elkezdett az öngyilkossággal viccelődni.
2022. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem is párkapcsolat. Viszont szerintem érdemes lenne felvállani egymás előtt, mert ennek nem tudom, hogy így van-e jövője.
2022. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
A tinik külön "kiváltsága", hgy amit kimondanak, az létezik, amit nem, az nincs is. Ha kimondják, járnak, ha nem mondják, nem járnak. Ha kimondják, párkapcsolat, ha nem mondják, haverság.
2022. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!