Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van, akinek sikerült online...

Van, akinek sikerült online barátokat, vagy jó ismerősöket, haverokat szereznie?

Figyelt kérdés

Tehát akárigazi barátokat, akikkel akár személyesen is találkozott; vagy csak netes ismerősöket, de olyanokat, akikkel rendszeresen kommunikál.

Valaki tudott ilyen kapcsolatot kialakítani online?

Ha igen, akkor hogyan, milyen platformon?



2022. máj. 29. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ami még myvip-en és msn-en kezdődött :D

2-3 él ezekből még

2022. máj. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én régi honfoglalóról amikor még volt ott egy kis közösségi élet, meg sokkal jópofább volt az egész.
2022. máj. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt innen 2 ember is, akikkel évekig tartó, személyes barátság lett.
2022. máj. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem online ismerettségből lett párkapcsolatom.

Online barátságok elhalnak egy idő után, ha csak mindig az egyik fél próbálkozik, írogat.

2022. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, még a 2000-es években, 1-2 tematikus chatszobából jópár barátom lett, zene volt a közös pontunk. Aztán partyk koncertek élőben, ilyesmi.

Online játék volt a másik, magyar törtszerver. Itt mégnagyobb társaság alakult ki, akikkel élőben is összejártunk.

2022. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anno Starity-n, illetve Tumblr-ön szereztem olyan ismerősöket/barátokat, akikkel hosszú éveken át rendszeresen beszéltünk, volt, hogy napi szinten több órát is, de mindenféléről. Aztán áttértünk FB-re, ahol viszont fokozatosan halt el a beszélgetés, majd egyszer csak nem írtak már többet.. eleinte bántott, de beláttam, hogy nekem volt fontosabb a másikkal való kapcsolattartás.

Most igazából 2-3 barát/ismerős maradt meg közülük, akivel hébe-hóba beszélgetünk, de már nem teljesen olyan, mint rég. Annak viszont örülök, hogy még ennyi év után is itt vannak és jókat tudunk beszélgetni.

2022. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!