Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még igazi...

Szerintetek van még igazi fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Én tényleg biztos voltam benne, hogy igen, erre egy nagyon jó barátom egyértelművé tette, hogy szerelmes belém úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményetekre

2022. máj. 31. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, van. Nekem világ életemben mindig is a másik nemből kerültek ki a barátaim, már az oviban is, nem volt ebből semmi gond, működtek rendesen, amíg más ok, nem ez, tönkre nem tette őket, de ez tönkretette volna az azonos neműekkel is, nem ezen múlt.
2022. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Van, ha szexuálisan repulzívak vagytok egymásnak. Minden másnak dugás vagy sérülés a vége. A dugás mellett éppenséggel fennmaradhat a barátság. Nekem pl egy volt barátság extrákkal lánybarátom a mai napig az egyik legközelebb álló személy hozzám, pedig azóta mindketten megjártunk egy kapcsolatot, több tucat országot, mélypontokat és csúcsokat, stb.

Szóval attól függ mennyire kezeled liberálisan a barátság fogalmát.

2022. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Például egy biszexuális embernek gondolod, hogy soha egy barátja sem lehet?
2022. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintetek van még igazi fiú-lány barátság?


heterok közt sose volt

2022. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Igen, én 16 éve ismertem meg egy lányt a társkeresőn.Randiztunk.Nem lett belőle semmi, de tartottuk a kapcsolatot...aztán mindkettőnknek volt olyan időszaka mikor többet akart volna, de nem egy időben, így sose történt semmi.Ez mindkettőnknél csak rövid ideig tartott. Most már családja van, igaz elvált.De már egyikünk sem úgy tekint a másikra, évek óta.Vagyis inkább 15 éve...mert az első 2 év volt ilyen hogy akartunk volna többet meg nem is. Azóta viszont nagy stabil barátság van köztünk.Igaz most már egyre ritkábban találkozunk, de neten folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.

Én 37 éves vagyok ő 40.

2022. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Randiztunk🤔
2022. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Heterók között mindig is volt és lesz. 🙂😉 Hogyne lenne...és nem, nem vagyok b..zi. Látens b..zi se.🙂 (31/F) Nekem több lány haverom/barátom volt általános iskolától kezdve. És nem barátság extrákkal. Tudom, hogy sok embert a farka irányít és csak úgy a közös érdeklődés, személyiség miatt nem haverkodna lányokkal (vagy fordítva) szexualitás nélkül, pedig simán működik.
2022. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen nincs, sajnos saját bőrömön tapasztaltam meg...
2022. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Persze, 20 éve van lány barátom. Jobban működik, mint sok más emberrel.
2022. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Á.Zoli ***** válasza:
43%

határozottan állítom, hogy hetero beállítottságú nő és férfi között soha nem lesz csak barátság.

Férfi oldalról biztos, hogy nem, főleg, ha a nő jól is néz ki...

2022. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!