Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyáron hol tudnék megismerkedn...

Nyáron hol tudnék megismerkedni új emberekkel (egyedül)?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy szeretnék nyáron új embereket megismerni. Hol és hogyan tudnék ismerkedni? Vannak igazából nagyon jó ismerőseim, barátaim, de velük valamikor több hétig nem találkozok. Én sokszor csinálnék programokat és mennék ide-oda, de mindneki elfoglalt az iskolával, párjával vagy a magánügyeivel. Szóval ritkán tudunk többen összeverődni. Így vannak néha üres és kicsit unalmas hétvégéim. Egyetemre járok, de sajnos ott nem tudtam barátot szerezni, csak nagyon felszínes ismerősöket, akikkel annyiból állt a beszélgetés és tudok-e ebben vagy abban segíteni, esetleg pár szót tudtam váltani a folyosón. Próbálkoztam én, de erősen látszott, hogy mik a szándékaik.


Nyáron a családi vállalkozásban dolgozok, szóval munkatársak nincsenek, mert vagy egyedül dolgozok, vagy valamelyik szülővel. Régebben voltam nagy áruházban dolgozni és ott ismertem meg új embereket, de sajnos ez az opció kimarad. Hobbim igazából a videójáték, ha az időm engedi és a kondizás, futás.


Elhatároztam, hogy most egyedül próbálkozok barátkozni és nem hagyatkozok a barátaimra, ismerőseimre. Szerintetek egyedül hogyan tudnék ismerkedni? Sajnos eleinte nehezebben megy az első lépés és a kapcsolat kialakítás, de ha megismertem az illetőt, utána már nagyon barátságos vagyok és megy minden.


Én, mint 20 éves srác hol tudnék Budapesten és környékén barátkozni?



2022. máj. 31. 23:50
 1/1 anonim válasza:
58%
Videójatekon keresztül, esetleg valami beülős helyen ahol van csocsó ha azt tudsz vagy biliárd ilyesmi.
2022. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!