Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval év vége van, utolsó héten észre vettem hogy a barátom kivel együtt szórakoztam, nevettem így kezd eltávolodni tőlem. Nem értem miért teszi, de nagyon zavar. Jövőre ugyan abba az iskolába fogunk járni, egy osztályba és koleszosok leszünk. Mindig beszéltünk arról hogy milyen jó lesz, egy szobába leszünk. Az a lényeg hogy segítettünk egymásnak mikor kellet. Azt is észre vettem, hogy más emberrel beszélget helyettem. Ez nagyon ragaszkodónak hangzott, de ezt úgy értem hogy mikor hozzá szólok ignorál és pár szót mond hogy igen, ja stb. És elkezd mással beszélni.De ez így mind egyszerre egyik napról a másikra jött neki. Köszönöm előre a válaszokat.

2022. jún. 15. 20:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Te is varátkozz másokkal.

Vagy kérdezd meg tőle hogy mi baja van.

Velem is volt ilyen de én elengedtem mert nagyon megbántot kerestem más barátokat akik jobban megtudnak érteni engem.

2022. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Varátkozz=barátkozz
2022. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére csak átmeneti volt ☺️
2022. jún. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!