Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi fér bele a fiú-lány barátsá...

Mi fér bele a fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

Kérlek lépjünk túl az olyan hozzászólásokon, hogy fiú-lány barátság nem létezik, meg hogy van akinél a csók és a szex is belefér. Szóval normális, nagyon jó barátságról beszélünk, úgy szeretem a lányt, mintha a hugom lenne. Online ismerkedtünk meg, nagyon jóba lettünk és elég jól ismerjük egymást de sajnos csak nagyon ritkán tudunk találkozni. Fél év után találkoztunk először, az ölelés természetes volt, de búcsúzáskor egy hosszú ölelés után puszit is adtam neki, de úgy tűnt hogy meglepődött. Ez már sok lett volna?

Nálad mi fér bele és mi nem?

Nem szeretnék vele félreérthető lenni.



2022. jún. 20. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Az fér bele mint ami a férfi barátságokba is. Ha a haverodnak nem kevernél le egy cuppanósat (pláne a legelső találkozás után) akkor nagyon ajánlatos a lányoknál/nőknél is kerülni az ilyeneket. Ugyanúgy kínos, felesleges és a másik határait átlépő, mintha pasit puszilgatnál és ölelgetnél feleslegesen hosszan.
2022. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire jól ismered, miért nem kérded meg tőle, neki mi fér bele?
2022. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

1-es: viszont lány barátságokban meg teljesen normális és természetes (legalábbis az én esetemben) hogy hosszú ölelést adok neki ha olyanról van szó akivel csak ritkán találkozok.


Az a helyzet, hogy ez nagyon egyénfüggő. Nekem belefér ez is fiú baráttal is hogy hosszú ölelés meg puszi. Lehet neki nem. Valakinek meg már egy rövid ölelés se játszik, se azonos se ellenkező nemű baráttal. A legegyszerűbb lenne ha megkérdeznéd nem baj-e vagy valami.

2022. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg vele. Kellemetlen volt-e számára, vagy csak meglepődött stb? A barátság alapja az őszinteség.
2022. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

#3 Ha te is nő vagy, akkor ja, nyilván normális, sőt, gondolom akkor is ha fél életetekben ismertétek egymást, de csak úgy random megpuszikálni bárkit messze nem oké. Netes haverkodás után még nőknél is bazi ritka hogy rögtön puszilkodjanak. Fura...

A standard az hogy bánj úgy a női baráttal mint a férfival, aztán ha a kapcsolat megszilárdult, mélyült az ismeretség, és már ismeritek egymás határait akkor tudjátok hogy kinek mire van igénye, mi fér bele.


Amúgy mondták hogy "beszéld meg vele" ami nem nagyon szar tanács elméletben, viszont annál kellemetlenebb a való életben.

Az ilyesmi kialakul magától idővel, ha beszélni kell róla az már rég rossz. Addig is képzeld azt hogy farka van, ha az segít.

2022. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Udvozlopuszi belefer, annal tobb nem, mert utana mar belekepzelnek ezt azt. Hiszen ha egy baratsagot parkapcsolatta akarnal formalni, akkor is az az elso lepes, hogy egyre tobbet erintsd meg, az kozelebb hoz. Foleg igy az elejen, kesobb majd tisztazhatjatok a dolgot, hol vannak a hatarok.


(Ez csak elmeleti tanacs, tapasztaltom nincs, nalm mindig beprobalkoztak, pedig nem vagyok egy model.)

2022. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Én szagolgatni is szoktam a lány barátom lábát!
2022. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Normalis h furan reagalt elso talinal erre.. oke h dumaltok egy ideje de az nemugyanaz mintha tenyleg ismerned. Ha meg haver akkor miert olelgeted meg puszilgatod hosszan? Fiu haverokkal is igy szojtad? 🤨 Pont ezert ritka a szoros fiu lany baratsag, a te reszedrol ez is tobbnek tunik
2022. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Fiú-lány baratság...

Ez is csak egy fétis,mint a doomer girl.

Doomer girl nem létezik,csak a doomer srácok fantáziája hogy van ilyen,hiszen ilyet akarnak.

Ez csak képzelet.

2022. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Amit akkor is fel mernél vállalni, ha lenne párod. Szerintem
2022. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!