Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borderline szindrómásokkal...

Borderline szindrómásokkal ismerkednék. 21 éves lány vagyok. Valaki?

Figyelt kérdés

jún. 22. 15:04
 1/6 anonim válasza:
Én..18/L
jún. 22. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg barátság extrákkal érdekel? 28/F
jún. 22. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Férjem van...
jún. 22. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
:D
tegnapelőtt 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ismerkedj a férjeddel.
tegnapelőtt 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz szándékkal írom, de nincs jó vége, ha 2 borderes barátkozik, hiszen maga a barátság is ezen alapul és a borderes aki magán sem tud segíteni, hogy segítene máson? Oké, hogy megértenétek, hogy min megy át a másik, de ugyanúgy nehéz egy borderessel barátkoznia egy átlagembernek is, hát akkor milyen lenne annak, aki ezzel küzd.

Egyszer voltam kamasz koromban pszichiátrián csoportterápián és a foglalkozásokon kívül próbáltunk haverkodni. Voltak cukik, de voltak akiket én egy idő után nem tudtam elviselni, mert semmi pozitív energiát nem kaptam tőlük és ami volt energiám, azt el akarták szívni. Arról nem is beszélve, hogy az egyik csak úgy fájdalmat okozott fizikailag a betegsége miatt és nem bírta abbahagyni, még előttem van ahogy kiabálok, hogy ez fáj és ő vigyorog és furán néz. Na ez meg pláne nem hiányzott nekem.

Értem, hogy jó, hogy tudod neked mi segít, és te mitől lennél boldog, de nem minden borderes egyforma, ez meg a másik, hogy frusztráló lenne, hogy segítenél éd úgy érzed, hogy rosszat teszel.

tegnap 02:11

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!