Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borderline szindrómásokkal...

Borderline szindrómásokkal ismerkednék. 21 éves lány vagyok. Valaki?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én..18/L
2022. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg barátság extrákkal érdekel? 28/F
2022. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Férjem van...
2022. jún. 22. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
:D
2022. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ismerkedj a férjeddel.
2022. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz szándékkal írom, de nincs jó vége, ha 2 borderes barátkozik, hiszen maga a barátság is ezen alapul és a borderes aki magán sem tud segíteni, hogy segítene máson? Oké, hogy megértenétek, hogy min megy át a másik, de ugyanúgy nehéz egy borderessel barátkoznia egy átlagembernek is, hát akkor milyen lenne annak, aki ezzel küzd.


Egyszer voltam kamasz koromban pszichiátrián csoportterápián és a foglalkozásokon kívül próbáltunk haverkodni. Voltak cukik, de voltak akiket én egy idő után nem tudtam elviselni, mert semmi pozitív energiát nem kaptam tőlük és ami volt energiám, azt el akarták szívni. Arról nem is beszélve, hogy az egyik csak úgy fájdalmat okozott fizikailag a betegsége miatt és nem bírta abbahagyni, még előttem van ahogy kiabálok, hogy ez fáj és ő vigyorog és furán néz. Na ez meg pláne nem hiányzott nekem.


Értem, hogy jó, hogy tudod neked mi segít, és te mitől lennél boldog, de nem minden borderes egyforma, ez meg a másik, hogy frusztráló lenne, hogy segítenél éd úgy érzed, hogy rosszat teszel.

2022. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Én is az vagyok 25/L.....


Kérdező, neked milyen tüneteid vannak?

Nem minden border ugyanolyan, nagyon nagy különbségek lehetnek. :)


Pl. én utálom a cigit, alkoholt, nem bántom magam (már egyáltalán) Legalábbis remélem, de szánt szándékkal biztos nem! :)

2022. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Attól hogy nem viselkednek ugyanúgy, attól a border line fő ismertetőivel ugyanúgy rendelkeznek és ugyanúgy lelkileg instabilok.

Attól hogy az alap közös, lehetnek más viselkedésük, ez meg a másik, ugyanis hosszútávon frusztráló és lehangoló lesz amikor a barátotok mindent sértésnek vesz vagy mindenre az öngyilkossággal reagál hiába próbáltok neki segíteni. Lehet lesz qki nem veszi sértésnek a dolgokat, nem lesz szuicid hajlamú de ő mással csapja ki a biztosítékot nálatok ahogy ti nála.

2022. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

#3 Akkor már nem lány, hanem asszony vagy.

Attól még, hogy valaki borderline sorstársad, nem biztos, hogy tudtok barátkozni, hiszen két cukorbeteg sincs feltétlenül azonos hullámhosszon.

2022. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Jelen. Bár kifejezetten barátkozni nem szeretnék, de ha kérdésed van, akkor szívesen megpróbálok válaszolni rá.

38N

2022. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!