Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék koreai vagy félig...

Hol tudnék koreai vagy félig koreai származású emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolat céljából, inkább kultúra iránti érdeklődésből és ha úgy van, természetesen barátság is lehet ebből :D

2022. jún. 22. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Interpals.net
2022. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
koreában
2022. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Samsung gyárban.
2022. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Interpals-ról azért halkan jegyzem meg, hogy papíron nem az, de egyébként egy kibszott nemzetközi Tinder. 3-4 évig használtam, rengeteg emberrel volt levélváltás, de értelmes, tartós beszélgetésem összesen kettő akadt. A kapott üzenetek többsége meg színvonaltalan vagy egyenesem gusztustalan, (net)szexet akaró volt, még annak ellenére is, hogy semmiféle kihívó képem nem volt fent és ráadásul akkor még csak 15-17 éves voltam.
2022. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Samsung gyár :DDD mindegy, azért kipróbálom az Interpalst, hátha..
2022. jún. 22. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nagyon sok az ilyen jellegű próbálkozó, de könnyedén meg lehet szűrni őket. Nekem több hosszú távú ismeretségem is származik onnan. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a Te korosztályodban jócskán ez dominált. Én egy 10-essel több voltam nálad, amikor elkezdtem használni.
2022. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Bevasralokozpontok bufeiben, kinai ruha boltokban. En ezen kivul mashol sosem latok koreaikakat. Amugy csak szolok hogy utaljak a magyar embereket. Nem igazan nyitnak. Hozzad se szolnak kb.
2022. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Interpals-t írtam volna. Oké, én férfi vagyok és normális, szóval az esetek 90%-ban hosszútávú beszélgetéseket tudok kialakítani. De persze tisztában vagyok vele, hogy nőknél ez fordítva van, 90%-nak pénz kell, kamuzik, chatszex érdekli, stb. A maradék 10% aki pedig normális.
2022. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Felregisztráltam, de őszintén bef.stam mennyien írtak az alatt miközben a kis profil szövegemet írkáltam.. Főleg törökök. Remélem lesz valami haszna, mert eskü para, nem számítottam ennyi emberre hirtelen.
2022. jún. 22. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os, az “én” korosztályomról csak annyit, hogy az irkálók zöme 30-as volt, hozzájuk képest kislányokat csesztettek...Aztán beállítottam felső korhatárt, akkor meg fiatalabbnak hazudták magukat :)

És igen, kérdező, nekem is főleg törökök írtak meg arabok, afrikaiak.

2022. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!