Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a HaverVagy...

Mi a véleményetek a HaverVagy rendezvényekről?

Figyelt kérdés
Ez elvileg ilyen ismerkedős dolog lenne. Leültetnek 4 random embert egy asztalhoz 30 perc erejéig, hogy beszélgessetek, ismerkedjetek. Ezt 4 szer eljátszák utána az ötödik alkalommal oda ülsz ahova szeretnél. A városomban lesz jövőhéten egy ilyen rendezvény nekem meg se haver, se barát, se barátnő szóval gondoltam elmegyek aztán hátha találok magam mellé normális embereket. Szerintetek van értelme vagy egy nagy hülyeség az egész?

2022. jún. 24. 17:04
 1/7 anonim válasza:
82%
Ezen a beszélgetős asztalcserélős eseményen még nem voltam, de más havervagyos eseményeken igen. Változatos programokat szoktak szervezni, a legtöbb nekem nem jön be, de évente van pár ami igen és elmegyek rá. Nem tudom milyen korosztályba tartozol, de ezeken a programokon inkább a 30-40 éves korosztály képviselteti magát. Ha nyitott vagy adj szerintem neki egy esélyt.
2022. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, 1-es, a leírást! Én éppen most kezdek új ismeretségi kört kialakítani 37 évesen.
2022. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam egyszer, de nem tetszett. Nekem már alapból nem szimpi, hogy elővételben csak a Tixán keresztül, bankkártyával lehet jegyhez jutni a programokra, készpénz-befizetés bankfiókon keresztül nem lehetséges. Tehát eleve diszkriminatív, ráadásul a félretett jegy kp-ban sokkal drágább, de legalább van erre is lehetőség. Egy klikkmentes asztalcserélős bulin vettem részt, de az ismerkedős körök után nem láttam semmi értelmét ott maradni, mert a kissé megismert tagok azonnal mentek szanaszét ahányan voltak, és egyikük sem érdekelt annyira, hogy tovább társalogjak velük. Ugyanott tartottam, mint az elején, amikor még nem ismertem senkit, és a kutya sem szólt hozzám a körök előtt, utána meg néhány asztalnál zsúfolódott össze számomra sok idegen. A nagy hangzavar sem csábított egyik asztalhoz sem. A többi program talán jobb ennél.
2022. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tapasztaltam mint az előző válaszoló sajnos:(
2023. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Arról nem beszélve, hogy sokan nem is érkeznek meg időben az asztalokhoz, és akár a kör feléről is lemaradnak. Antipatikus, vagy kelletlen résztvevők is akadnak szép számmal, és a korosztály is túl széles skálájú. Túl sokan is összezsúfolódhatnak a helységben, emiatt kényelmetlen a mozgás. Csak pénzkidobás. Az utcán is lehet kötetlenül eldumálgatni emberekkel, ha úgy adódik, és az ingyen van.
2023. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"kelletlen résztvevők:"


Amikor először voltam egy ilyen klikkmentesen, akkor összeszedtem ott egy OVB tagot. 1-2x találkoztunk utána, de mondanom sem kell, hogy valahogy mindig szóba kerültek a különböző szolgáltatások, amikkel természetesen mindketten csak jól járnánk. Szerencsére már elhalt a kapcsolat. Úgyhogy, ja sajnos ki lehet fogni kelletlen embereket is. Az ilyenek feltűnően barátságosak és közvetlenek.


Klikkmentesre már nem fogok menni, pont a korosztályi megkötés hiánya miatt. Ha lenne ilyen hogy pl. ezen a héten 20-30 éves csoport, majd utána 30-40 éves csoport akkor talán még lenne is értelme. De így hogy összecsődülünk vagy 200-an egy szűk helyen ahol ráadás még zene is megy a háttérben és utána akik már ismerik egymást azok úgyis klikkesedni fognak így egy vicc az egész. Többet nem valószínű hogy elmegyek ilyenre.


A valentin napi klikkmentesük is egy nagy katyvaszra sikerült. Ott se volt semmi legalább korosztályi elhatárolás.

2023. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedni itt felejtős, inkább a speed dating a jobb, igaz 6-os?
jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!