Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátommal (19/L)...

Az egyik barátommal (19/L) közel 9 éve ismerjük egymást és aminap bevallotta, hogy egy ideje belém szeretett. Ez viszont viszonzatlan a részemről, de nem szeretnék elveszíteni egy ilyen jó barátot. Mit tegyek? (20/F)

Figyelt kérdés

Kb. egy hete vallotta be, én pedig tapintatosan válaszoltam neki. Tudomásul vette, és értékeli az őszinteségemet, viszont nem ír és nem is keres jó ideje. Gondolom, kellemetlenül érzi magát.

Normális válaszokat szeretnék, nem pedig próbálkozásokat meggyőzni engem, hogy menjek bele egy párkapcsolatba.



2022. jún. 28. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Dugj vele. Baracsag eksztrakkal.
2022. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Hívd fel, és mondd el neki őszintén, amit itt leírtál. Aztán vele és más haverokkal együtt szervezz egy közös programot.
2022. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hagyd, nem kell keresni, mert akkor elkezd reménykedni. Éled tovább az életed. Majd ha továbblép és tartani akarja a kapcsolatot, keresni fog.
2022. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Miért viszonzatlan, nem jó csaj?
2022. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

#4:

A kérdező nyilván nem egy szoknyapecér, és nem is mentálproblémás, mint az #1-es.

2022. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shaddark ***** válasza:
86%

"Gondolom, kellemetlenül érzi magát."

Szerintem csak túl akar lenni rajta.

Ha folytatja a barátságot az neki nem jó. Minek szenvedjen, ezt te sem szeretnéd ha tényleg barátjának tartod magad.

2022. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem is volt is ilyen. Nem ennyire hosszú bartástság mondjuk.

Én is így reagáltam mint te, de aztán amikor kerestem és szerettem volna a barátja lenni továbbra is, nem lett jó vége. Pár hét múlva észegen mindennek lehordott és a fejemhez vágta hogy miért nem akarom őt. Durva volt és rossz emlék. Fájdalmas ez mindenkinek, de lehet hogy nem kellene keresned többet vagy esetleg elmondani neki, amit itt leirtál és hogy az ajtód barátként nyitva áll, ha ő is majd készen áll rá.

2022. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj, amíg magában megemészti a dolgokat, aztán ha vissza tud térni csak barátodként, úgyis jelentkezni fog.
2022. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
2-es válaszolóval értek egyet.
2022. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátha én lány lennék nagyon elkerülnélek téged, remélem kitart és meg tudja csinálni.


Előbb utóbb nincs barátság vagy teljes egészében kellesz, vagy sehogyan. Így vannak beállitva.


Ha te nem érzed amit ő, úgy ha még össze is jönnél vele, mindig terhes lenne az ő kapcsolati közeledése.

2022. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!