Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok mindenkinek nincsenek...

Sok mindenkinek nincsenek igaz barátai?

Figyelt kérdés
Nekem sosem voltak, még csak havarjaim sem. Én nem vagyok az a típus aki érdekes lenne másoknak, meg unalmas is vagyok.:( Barátnőm sem volt soha.
2022. júl. 3. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Mutass egy embert, akinek van.
2022. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Na, és? Nekem sincs s nem is volt, mert akiről azt hittem, az sem volt igaz. Szerintem keveseknek van és úgy látom, hogy azok is inkább csak haverok, ivócimborák, facearcok.


Az igaz barát ritka, mint a fehér holló és mindenki érdek ember.

2022. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ehhez tudni kell távolságot tartani a baráttal, mert amint túl közel kerül egymáshoz a két barát, elkezdődik, hogy egyik kihasználja a másikat, viszonzás nélkül. Saját tapasztalataim ez ügyben: - panaszkodásra használni a másikat - pénzt kérincsélni a másiktól - ingyen szívességet kérni a másiktól - hazudozni a másiknak - olyan is volt, hogy a narcisztikus személy elkezdett kötekedni, mert ettől "magasabban" érezte magát.
2022. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mit értesz igaz barát alatt ?
2022. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt, aki úgy is az ember mellett marad, ha számára kényelmetlen dolgokat csinál a másik.
2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom is azt hitte hogy sok barátja van. Amikor gipszben volt a lába egy se jött mert nem lehetett bográcsozni.
2022. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is abban a hitben van, hogy milyen sok és jó barátai vannak, közben meg egyik se hívja fel megkérdezni, hogy van, egyiket sem érdekli igazán, csak felszínes dolgokról csetelnek a facén, ha segítség kell, akkor persze rögtön megtalálja mindenki egyébként meg xarnak rá. Ha ő nem erőltetné, még ennyit sem beszélnének vele. De ha jelzem neki, akkor még rám van megsértődve. Teljesen vak vagy naiv.
2022. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszültem, egyetlen "igaz" barát sem jött be meglátogatni és azóta sem, utána sem érdeklődtek, csalódtam bennük és már én sem keresem a társaságukat. Gondolom az a baj, hogy nekik nincs és nem tudnak már velem bulizni.
2022. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincs. Van valaki 10 éve az életemben, akirő azt szoktam gondolni, hogy az, de ő meg rendszeres időközönként rám un, nem keres, ha én keresem, leráz. Ilyenkor tudom, hogy épp új öribarinője van. Aztán egy-két hónap múlva megjelenik újra. Oka van annak, hogy tőle ezt elviselem (csomó más "barátnővel jártam mar hasonlóan, de őket nem "fogadom vissza" utána akarhogy tepernek), de persze felmerül a kérdés, ez így mennyire őszinte barátság.
2022. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%

Nekem van. Olyan is, aki már 20 éve mellettem van, olyan is, aki 10 vagy 5. (21 éves vagyok)

Nem kell állandóan egymáson lógni, ettől még maradhattok fontosak egymásnak. Barátnőim, barátaim is vannak meg barátom. Meg haverok, kedves ismerősök, akikre számíthatok.

2022. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!