Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutáltam a "legjobb" barátom...

Megutáltam a "legjobb" barátomat, de nincsenek más barátaim. Engedjem el vagy tartsam meg?

Figyelt kérdés
Én nem azt az embert láttam benne eddig aki ő igazából, és most rájöttem hogy ki is ő valójában, már nem szeretnék barátkozni vele de nincsen egyetlen másik barátom sem, hagyjam vagy barátkozzak vele továbbra is? Manipulatív, kétszínű alak

2022. júl. 4. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükséged van egy általad kiismert és megutált valakinek a társaságára?!

Ez kérdés?

Inkább senki.

2022. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy barátkozhatnál valakivel, akit utálsz? Ez egyszerűen lehetetlenség! Majd lesz más barátod, ne írd le magadat, hogy ezennel vége a barátkozásaidnak.
2022. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mit csinált?


Attól még a barázod. Különben is, sok ilyen ember van. Az egyik a barátod.

2022. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős érzés . Bár nekem szerencsére van még 1-2 barátom . Én pár hete vetettem véget egy 8 éves barátságnak. Az illető már sokszor átvert és csalódást okozott. Talán 1 év múlva felveszem vele újra a kapcsolatot. Hátha észre vette a hibáit . Hidd el kérdező . Egy mérgező barátság rosszabb , mint a magány. + Sose késő új barátokat szerezni !!! :)
2022. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam egy régi "jó baráttal", aki személyiséget váltott, ezért már nem voltak fontosak neki az emberi kapcsolatok. Ő is számító, manipulatív, hazug, jellemtelen lett. Megsértett, feldühített, magára haragított, lejáratta magát előttem és megutáltatta magát velem. Mindenképpen szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha nem teszed meg azzal a saját lelki egészségednek ártasz vele.
2022. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez,olyan fájó amikor rájössz ,hogy nem is ez az ember akit szeretsz.Szamito , rosszindulatú lett.
2022. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!