Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnátok ha ilyen...

Mit gondolnátok ha ilyen osztálytársatok lenne?

Figyelt kérdés
Gimiben van egy nagyon szép csaj akinek rengeteg facebook rajongoja van sok híres zenésszel fényképezkedet az ex párja is zenész volt valószínűleg nincs sok barátja én legalábbis arról tudok hogy férfi barátai vannak de női barátai csak neten vannak és abból is kevés a csaj nagyon flegma nagyképű nyilván van neki mire de akkor se esik jól hogy levegőnek nézi az osztályunkat bármilyen ünnepség lenne azt mondja túl jó ő ahhoz hogy elmenjen velünk oda.Ő a legszebb lány osztályban de valószínűleg a suliban is az osztályunkban minden csaj meg próbált vele beszélni de csak a beszolást és az oltogatást kaptuk tőle a fiúkkal remekül elvan a tanárok kis részével is

2022. júl. 6. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Értéktelen szar, ügyet sem vetnék rá.
2022. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én osztályomba járna egyszerűen sírva fakadna mert tölem csodálatosabb és elökelöbb elit Úriemberrel nem lehet felvenni a versenyt. Olyan impozáns megjelenésem van, az öltözékem többet ér mint az egész hölgy az intelligenciám pedig kimagaslóan magas, nem csodálom, hogy engem bálványként tisztelnek. Én a ballagásomkor egy szobrot fogok ajándékozni az iskolámnak magamról, hiszen az egész létesítmény működése során ilyen óriási egyéniséggel még nem találkozott, mint én vagyok. Úgyhogy szerencséje van a hölgynek, hogy egy ilyen random vidéki iskolába jár ahová jelenleg és ki tud emelkedni közületek, ugyanis itt a belvárosban az 5. kerületben egyszerűen elnyelödne az éterben a hatalmas stílusom alatt.
2022. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én kifiguráznám és úgy csinálnék, mintha én lennék a legnagyobb menőarc (ahogy ő hiszi magáról) és beszólogatnék neki, hogy milyen egy proli meg gázak a ruhái, meg hasonlókat. A beszólásaira meg legyintenék, hogy irigy a kis suttyó lány. Az ilyenek megpukkadnak ettől.
2022. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként én egyszerűen csak lexartam az ilyen gyerekeket. Annyi gyerek jár egy osztályba, nem kell minddel kommunikálnom.
2022. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shaddark ***** válasza:
26%

Azt, hogy ő a szociális hálóját már kialakította saját magának és elégedett vele, ezért nem szeretné bővíteni.

Elfogadnám és nem gondolkodnék róla.

Mindenki élje úgy az kis életét ahogyan az neki boldogságot okoz, ne a környezetének próbáljon megfelelni és szarja le ki mit gondol róla. Ha ő igazán jól érzi magát a minden napokban, akkor jól csinálja amit csinál, bárki bármit is gondoljon róla.

2022. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 segitseg ***** válasza:
54%
A szépsége semmit nem ér ilyen személyiség mellett. (legalábbis nekem nem szimpatikus) a netes hírességére meg inkább ne verje magát, mert senki nem kíváncsi rá.
2022. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5, te sem lehetsz különb, ha szerinted rendben van másokkal okádék bunkó módon bánni.

Nekem is megvan a saját szociális hálóm, nem vagyok nyitott új barátságokra pl, de ettől még normális és kedves vagyok mindenkihez a környezetemben.

2022. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shaddark ***** válasza:
0%

Vagy csak jobban ismerem az emberek működését.

Itt nincs semmi probléma, a kérdező önbizalom hiányát és kisebbségi érzését leszámítva.

- Nem mindenki tolja a birka stílust, vannak akik mindenáron be akarnak illeszkedni a lánycsoportba, vannak akik nem, mert meg van a saját körük.

A fiúkkal jól elvan, gondolom a zárt lánycsoport pedig azt várja hogy "becsicskuljon" közéjük, mert csak.

A lányok szörnyűek tudnak lenni egymással, a legtöbb ilyen lánycsoport folyamatos "trónok harcát" tol, intrikáznak, ármánykodnak, összefognak az ellen aki épp nincs ott, fondorkodnak ...

A munkahelyeimen is ezt figyeltem meg, a pasik jól elvannak egymással a nők meg ölik egymást a semmiért ha kell ha nem.

Ő nem szeretne ebben részt venni, én megértem.

Mondjuk a mostani közeg amiben dolgozom az szuper jó, de rájuk is szólok ha ilyet tapasztalok.

2022. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
A csaj egy felszínes liba, ennyi a sztori. Arról szól az élete hogy lájkokat gyűjt, meg próbálja beszopni magát zenész körökbe. Az osztálytársait meg egyszerűen lenézi, mert buta és azt hiszi hogy ő több náluk.
2022. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit gondolnék, hogy ez a lány egyszerűen teljesen másképp él és másmilyen az értékrendje is, mint nekem. Különböző társaságokba járunk és teljesen másmilyen dolgokat tartunk fontosnak. Valamennyire beképzeltnek is tartanám őt. Nem utálnám, csak egyszerűen nem barátkoznék vele, mert nem lennének közös témáink.
2022. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!