Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mondjam el a...

Szerintetek mondjam el a haveromnak hogy fokent a ferfiak jonnek be?

Figyelt kérdés

O nem tetszik, de sok beszelgetesunk volt a szerelemrol, o pl. elmeselte hogy mennyire szenved egy lany miatt ,evek ota.

En pedig ennel a temakkornel mindig a hetero, de kitalalt kapcsolataimrol beszeltem, azert hogy ne erezze egyedul magat.

Bar parszor, sunyin modon megkerdeztem, hogy mit gondol a melegekrol es mondta hogy nincs baja a velu(n)k.

Ha lenne egy ferfi parom, mindenkeppen be szeretnem mutatni neki, de a sok hetero sztorim miatt egy hazug embernek gondolhat.



2022. júl. 9. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, legalább megtudod, mennyire jó barátod, azaz képes emiatt megszakítani veled a kapcsolatot, vagy elfogadja a dolgot. Ha az előbbi, fogd fel úgy, hogy úgyse kár érte.
2022. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drakula ***** válasza:
100%
Mond neki hogy eddig azért hazudtál mert féltél felvállalni magad, ilyen olyan okokbol.
2022. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenképpen kérj elnézést, mert eddig félelemből és bizonytalanságból félrevezetted. Ha elmondod, hogy azért szeretnéd ezt megosztani vele most már, mert bízol benne, hogy nem fog emiatt megváltozni semmi a barátságotokban, annak egy normális barát még örülni is fog. :)
2022. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hogy ha elfogado es szeretnem vele ezt kozolni, akkor nincs gond.

Csakeppen amikor o kiontotte a szivet nekem, akkor en megiscsak hazudtam neki, holott azert elfogadonak tunt amikor neha, ha rejtve is, de felhoztam neki a temat. Viszont neha hasznalt olyan szavakat hogy "b*zi", csakhat ilyen meg sok LMBTQ-s ember szotaraban is benne van sztem.

2022. júl. 10. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy a bzizáskor a kontextus, attól függetlenül, hogy bennetek nyilván rossz érzést kelt a kifejezés háttere miatt.

Nemrég írtak a témában egy cikket:

[link]

2022. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy "bemutattad" a haverodat, szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Biztos meg fogja érteni, hogy miért "mondtad" neki, hogy heteró vagy. Hiszen gondolom, hogy tudja milyen nehéz ez nekünk. Én is félek elmondani másknak, hogy pán vagyok.


A b*zi szó szerintem nem vészes. Olyan mint a b@zdmeg. Egy sima káromkodásnak használják sokan. Én is szoktam használni.

(Na és most kikapcsolom az autokorrektet, mert mióta frissítettem a telóm, azóta valahogy visszakapcsolta magát.

2022. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!