Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit illik venni ajándékba...

Mit illik venni ajándékba egy, a negyvesen éveiben járó kínai asszonynak kedvességből ?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerjük egymást (nem csak szimplán látásból és ennyi, de egyébként nincs is nagy közös múlt, csak jó ismerősi viszony), pár éve már itt laknak a párjával Magyarországon, beszélik is a nyelvet, viszont nagyjából az elejétől fogva jól kijöttünk egymással és pár nap múlva találkoznánk újra kb 1 év elteltével hogy láttuk útjára egymást.

És gondoltam, hogy vennék neki egy kis apróságot.

Kicsit szégyen bevallanom, de semmi de semmi fogalmam sincs arról, hogy Kínában milyen a kultúra, mit lehet és mit nem illik.

(Nem feltétlenül életre gondoltam, vagy csokira, ugyanis azt tud a közelében venni akárhol).

Tehát ha van valakinek tippje, hogy mit illik adni kedvességből egy házas, negyvenes kínai nőnek, azt szívesen fogadnám.

Ha még magyarok lennének, akkor persze nem kéne agyalnom rajta, de így nem szeretnék mellé fogni :D


Köszönöm szépen annak aki segítene ebben!



2022. júl. 14. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
macskát
2022. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne olyasmit vegyél neki, ami kihangsúlyozza az ő külföldi voltát, az udvariatlanság, az orra alá dörgölni, hogy ő nem magyar. Tehát ne egy magyar szakácskönyvet adj neki, de ne is kínait. Nem kell azt kihangsúlyozni, hogy ő kínai. Olyasmit vegyél neki, amit egy magyar nőnek is vennél. Nekem pl. kedvenc ajándékom a poháralátét. Sokféle van olcsón, barátnak adni ilyesmit ideális, rögtön ki is próbálhatjátok, ihhattok egy üdítőt együtt. De ha nem próbáljátok ki, úgy is jó, olcsó, kisméretű, hasznos tárgy.
2022. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Denevért
2022. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit vettél neki?
2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!