Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem a feleségem elött,...

Szégyellem a feleségem elött, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért. Azt gondolom az lenne a normális. Neki sok barátnője van. A kapcsolatunk elején volt egy barátom, de ő rossz útra tért és külföldre ment, nem tartjuk a kapcsolatot. Azóta nincsenek barátaim, már évek óta. Úgy érzem emiatt nem vagyok normális ember. Egy ideje elkezdtem füllenteni, hogy ne tűnjek abnormálisnak. Pl azt mondom otthon, hogy a munkahelyen ünnepeltük egy kollega születésnapját. Ami nem volt igaz, mert ő valóban ünnepelte, csak nem velem. Vagy gyakran mondom, hogy ezzel azzal beszélgetek, ezt mondták a meccsről, azt mondták a kocsikról. Abszolút nem igaz! Vagy hogy hívtak kocsmázni, buliba, de én inkább a családommal vagyok mint velük. Valójában azt se tudom mikor hívott el bárki bárhova. Teljesen úgy beszélek otthon, mintha tényleg a haverjaim lennének. Olyan emberekről akik velem szóba se állnak. A feleségem teljesen azt hiszi, hogy haverjaim vannak, veszekedéskor mondta is, hogy menj el kocsmázni a haverjaiddal, szabad az út, sírd ki nekik a bánatod. Azt is mondta nemrég, hogy örül a srácoknak, mert már azt hitte komoly baj van velem, amiért egy haverom sincs. Már el akart küldeni pszichológushoz mert ez nem normális. Még nevetett is, hogy milyen őrült az akinek egy haverja sincsen. Hát pont ezért csinálom.
2022. júl. 23. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
nem kell
2022. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
És mi lenne, ha tényleg megpróbálnál beszélgetni a kollegáiddal pl..?
2022. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát ne haragudj, de miféle kapcsolat az olyan, ahol ilyenekről kell hazudozni? Ezek alapján a feleséged egy elég primitív, felszínes nőszemély. Nincs ezzel semmi baj, ha nincsenek barátaid, ott van a családod. Az én szüleimnek sincsenek barátaik, de tök jól elvannak ketten. A páromnak és nekem sincs sok, velük sem napi, de még nagyon heti sem a kontakt.
2022. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Elég félelmetesen hangzik, hogy még a feleséged előtt sem mered bevallani, hogy nincsenek.
2022. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Keress akkor barátokat.

Járj el olyan helyekre ahol vannak emberek és légy nyitott feléjük nézve, nyiss te az emberek felé ha számodra van ott szimpatikus.

Például írod a focit+kocsmát, járj el olyan kocsmába ahol lehet meccset nézi és ott ismerkedj emberekkel.

2022. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként pont a feleséged az a személy aki előtt ilyen dolgokat nem szabadna szégyelleni.

Egy kapcsolat akkor tud hosszú távon jól működni, ha mindent meg tudtok egymással beszélni őszintén és nyugodtan.

2022. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ideje elkezdtem füllenteni, hogy ne tűnjek abnormálisnak. Pl azt mondom otthon, hogy a munkahelyen ünnepeltük egy kollega születésnapját. Ami nem volt igaz, mert ő valóban ünnepelte, csak nem velem. Vagy gyakran mondom, hogy ezzel azzal beszélgetek, ezt mondták a meccsről, azt mondták a kocsikról. Abszolút nem igaz! Vagy hogy hívtak kocsmázni, buliba, de én inkább a családommal vagyok mint velük. Valójában azt se tudom mikor hívott el bárki bárhova."


Szerintem az az abnormális, hogy a társadnak ilyeneket hazudsz, pedig ráadásul még össze is kötötted vele az életed. Nem tudnék ugyanúgy tekinteni a páromra, ha ilyeneket hazudna.


Az én vőlegényemnek sem voltak barátai nagyon, mikor megismertem. Bemutattam az enyéimnek, akik nagyon megkedvelték és mára egy csapat vagyunk, együtt megyünk szórakozni, iszogatni, kirándulni, nyaralni. Már neki is a barátai. Plusz azóta szereztünk egy csomó új barátot is együtt. Szerintem ez lenne a normális...

2022. júl. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Elég szomorú, hogy annak embernek, akiben a legjobban meg kéne bíznod nem mered elmondani, inkább hazugságokat gyártasz. Szerinted, ha kibukik mit fog gondolni? Valószínűleg azt, hogy más irányba se bízhat meg benned, másban is hazudsz neki.

Az ő barátnőinek nincsenek párjaik? Nem szoktatok összejárni? Miért te várod, hogy barátkoznak veled, miért nem nyitsz jobban, esetleg keresel olyan hobbit, ahol hasonló érdeklődésüekkel tudsz beszélgetni?

2022. júl. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Ő a feleséged! Előtte nem kell szégyellni semmit.
2022. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Uramisten… mit láttál meg ebben felszínes 3.14-ában, hogy összekötötted vele az életed ???
2022. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!