Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 évesen késő megtalálni a...

20 évesen késő megtalálni a saját társaságom?

Figyelt kérdés
Esti suliban végeztem, vagyis nem a saját korosztályommal voltam körülvéve, általában az ember középsuliban megtalálja a saját "klikkjét", kialakulnak barátságok, nos nálam ez kimaradt és nincs egy barátom sem, nem is volt. Egyetemen bizonytalan vagyok abban, hogy találnék hisz ott már mindenki felnőtt, külön élettel és elvan foglalva a saját dolgával. Már most aggódok, hogy egyedül fogom tölteni a fiatal éveim, nem tudom, hol kezdjek az ismerkedéssel.
2022. aug. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő, igazi barátságok szerintem épp egyetemen és a munkahelyen kötődnek. A középsulis klikkek nagyrésze felbomlik, családot alapítanak, külföldre mennek, elkerülnek egymástól, max találkoznak egy évben 1-2x és kész. Én is ideig-óráig tartottam a kapcsolatot középsulis barátaimmal, de ma már csak max szülinapi iszogatás és kész pedig azt hittem örökbarátok leszünk. Egyetemi társaimmal sokkal mélyebb kapcsolatot alakítottam ki később pedig a mumkahelyemen. Az emberek jönnek-mennek az életed során, ha nagyon összhangban vagy akkor csak pár ember marad állandó "örök barát".
2022. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen késő, innentől a maradék 40-60 évben egyedül maradsz...
2022. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van.

Nekem pèldául már csak 2-3 barátom van a règiek közül.

De újakat is lehet közben találni.

Mèg a nyugger korában is.

2022. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is így vagyok egyébként kérdezeő (24 vagyok és lány)

ahogy kikerültem a középsuliból és elkezdtem dolgozni lemorzsolódtak a sulis barátaim, csak a 4 fal tartott minket össze

egy ovis barátnőm van akivel csak néha tudunk találkozni mert nem itt él és ő is dolgozik, barátja is van

eléggé introvertált és önbizalomhiányos vagyok, nem nagyon merek ismerkedni pedig jó lenne új barátokra szert tenni

eleg nehéz és én is félek, hogy úgymond egyedül maradok, barátok nélkül

nem kell nekem minden ujjamra két barát

legyen egy kettő, de azok tényleg merítsék ki a barát fogalmát

2022. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jelenlegi baráti körömből mindenkit legkorábban 24 éves koromból ismerek. Volt előtte is hasonló 5-6 fős kis keménymagom, aztán kikoptak az emberek és lett új csapat. De van köztük 30 éves is, szóval bármilyen életkorban lehet találni klassz csapatot :)
2022. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem ők zömében az egyetemi évfolyamtársaim voltak esti szakon :D
2022. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!