Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen bizalmatlanok az...

Miért ilyen bizalmatlanok az emberek egymással szemben?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa számomra, hogy próbálok barátkozni és semmi. Általában interneten keresztül szoktam próbálkozni, de olyan gyanakvónak érzem az embereket. Pedig tényleg csak jószándékból szeretnék beszélgetni, semmi rossz indulat vagy ilyesmi. A párkeresés meg még nehezebb :o

2022. aug. 7. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs már igénye erre az embereknek.
2022. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert már csalódtak egyszer-kétszer, és nem akarnak újra. Egy bizonyos kor után a többség eljut erre a szintre.

Én is bizalmatlan vagyok. Ez van. Ez nem jelenti azt, hogy soha, senkivel nem alakítok ki bizalmas kapcsolatot vagy barátságot, de évekbe telik.

2022. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez kicsit olyan, hogy lenne az embereknek igénye BIZONYOS emberek társaságára, de nem random vadidegenekére.
2022. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok a szektas vagy mlm-es gyoker.

Mindig megy templomba,en miert nem megyek. meg csak a templomba jaro emberekkel talalkozik csoportosan. Kb gyulekezet kategoria. Kosz nem.

2022. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
84%

Megmondom őszintén, szerintem nagyon hülye szokás, hogy interneten keres valaki barátot. Elmondom, jó esetben hogyan születik egy barátság. Találkozol valakivel. Egyre jobban megismered, egyre több tiszteletre, vagy szeretetre méltó tulajdonságot látsz benne. Szóval szimpi a fazon, olyan, akit nagyra tartasz, akivel szívesen töltöd az idődet. Ha ezt a sorrendet megfordítod, abból semmi jó nem sül ki. Nem a gombra keresünk kabátot, hanem a kabátra gombot.

Jó, tudom, hogy a sárga földig le fogtok pontozni, de egyszer már el kellett mondanom.

2022. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!