Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszélgessek jobban írásban?

Hogy beszélgessek jobban írásban?

Figyelt kérdés
Mindig azon izgulok, hogy hülyeséget fogok írni és tényleg van olyan, hogy amikor ezt az izgulást sikerül kizárnom és leírom az első gondolatomat, akkor hülyeséget írok. Nincs sok tapasztalatom benne, nem túl sűrűn beszélek messengeren, és személyesen is van hasonló problémám. Tegnap dél körül írt nekem valaki, akit nemrég ismertem meg, és csak nemrég válaszoltam neki, mert nem tudtam mit írjak. Az lesz a baj szerintem, hogy későn válaszolok. Van valami tipp, hogy rögtön mit válaszoljak? Hogy keressek rá erre, hogy találjak legalább valami cikket? Tudom nem valószínű, hogy sokan tudnak segíteni, van egy olyan sejtésem, hogy nem is kapok választ, de nekem most ez az egyik legnagyobb problémám, és bár semmiségnek tűnhet, a korosztályomban a messenger beszélgetések meghatározóak, és nagy jelentőssége van az egész szociális életemben.

2022. aug. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Az illető profilja, tevékenysége alapján találj valami témát.

Kerüld a mindennapi, "szia mizu?" jellegű beköszönéseket, mert egy idő után zavaróak lehetnek.

2022. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit konkretizálhatnád a kérdést, mert erre így nagyon nehéz válaszolni.


Mit jelent, hogy "hülyeséget írsz"?

Milyen típusú kérdésekre nehéz válaszolnod? Egy "Hogy vagy?" gondolom, nem okoz gondot, a személyesebb kérdéseknél akadsz el?


Egyébként érződik rajtad az önbizalom hiány, legyél magabiztosabb, aki rád ír, az kíváncsi a "hülyeségeidre"!

2022. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Mostanában nekem is nehezemre esik. Amikor nem jut eszembe semmi, akkor van hogy ránézek egy random dologra és kérdezek arról. Ha a plüssömre akkor megkerdezem van-e neki. Ha kajára, hogy szereti-e. A kaja téma alapból érdekes.


Lehet neked hülyeség, de nem biztos hogy a másik is így tekint rá. Már ha nem mutatja ki a nemértését.


Ha kérdez arra, ha nem és új téma kell akkor lehet kérdezni vagy mesélni.

2022. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!