Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, milyen emberekkel...

Lányok, milyen emberekkel szerettek barátkoztok, milyen emberek vannak a barátaitok között?

Figyelt kérdés
Személyiségre gondolok.

2022. aug. 21. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
*barátkozni
2022. aug. 21. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég különböző barátaim vannak. Nincs egy vagy több konkrét típus, aki színpatikus és én is neki ha úgy alakul barátkozok vele.
2022. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te pont ugyanolyan emberekkel szeretsz barátkozni, mint az összes többi fiú/férfi? Ha nem, akkor miért gondolod, hogy a lányoknál ez egy egységes dolog lenne?
2022. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én igen. Mivel adott egy bizonyos személyiségtípusom, így olyanok vannak, akik szintén ilyenek, vagy hasonlóak.
2022. aug. 21. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Akik lazák, nem sértődékenyek, benne vannan mindenféle közös programban, 10/8 esetben ráérnek és szívesen jönnek velünk szórakozni kb heti rendszerességgel. Nem vagyok annyira bulizós, de nem vetem meg az alkoholt, inkább beszélgetős /társasozós programjaink szoktak lenni vagy valami aktív program. Van, amikor kettesben lógok valakivel, mert a többiek nem érnek rá vagy pl lányos program, de van, amikor össsznépi nagyobb összejövetel van. Szeretem, ha a barátaim nem elérhetetlenek, nem félévente jutok eszükbe, hanem au életem részesei. Például nekünk van egy discord szerverünk, ahol kb folyamatosan beszélgetünk. Akinek van épp párja, azt is be szoktuk venni, hiszen onnantól ő is barát. Nyilván mivel mind dolgozunk, napközben annyira nem pörög, de bármikor be lehet írni valami hülyeséget és általában lesz, aki épp reagál rá. Bármikor lehet szervezni spontán programot, kérni segítséget, bedobálni mémeket, random témákat. Szóval megvan a folytonos összeköttetés köztünk és én ezt igénylem is.


Nekem fontos, hogy aki az én barátom akar lenni, az a többi barátaimat is kedvelje. Legalábbis zömüket. Befogadó, laza emberek, nem nehéz őket szeretni szerintem. Nem ilyen gúnyolódós nagyképű banda, akikhez nem tudsz kapcsolódni, mert folyamatosan belsős poénok meg sztorik mennek. Azt én sem szeretem. És ami a legfontosabb: kezeljen engem az illető színtiszta barátnak. A baráti köröm része a párom is, gondolom nem kell részleteznem, hogy aki nem tartja tiszteletben azt, hogy kit hogyan szeretek, az ki lesz baszarintva. :D Volt már ilyen.


Egyébként nincs semmiféle nagy elvárás, legyen az illető jószándékú, bírjuk a fura humort, a különleges programokat, nem vagyunk sértődősek, nem nézünk ki azért senkit, mert mer önmaga lenni közöttünk. Sokfélék vagyunk mi is, és ez így van jól. Csak legyen aktív, közlékeny és ne szorongjon, mert azzal csak falakat épít, mi pedig jól akarjuk érezni magunkat vele. Én személy szerint besokalltam a cukormázazástól és attól, hogy meg kell magam játszani ahhoz, hogy elfogadjanak, mi ennek szellemében lettünk barátok és egy kis szabadságszigetként tekintünk egymásra.


26n

2022. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy pár kígyó az életemben, szerencsére egy nehezebb életszaksz megmutatta az igazi énjüket. Addig nem is nagyon hittem el, hogy tényleg léteznek érdekember, mert ha te nem vagy ilyen, akkor nehezen tudod elképzelni, hogy más hogy lehet ennyire gusztustalan.

Nem baj, az ilyen élmények és tapasztalatok arra jók, hogy tanulj a hibádból.

Voltak olyanok is, akikkel különösebb ok nélkül, idővel kissé eltérő világnézet miatt megszakadt a kapcsolat. Fiatalon még nem nagyon tudja az ember, hogy mit gondoljon a világról, előbb utóbb viszont megtalálja a helyet, és lekopnak az addigi barátságok.

Jelenleg a hasonló érdeklődésű, de nem pont ugyanolyan véleményű emberek társaságát élvezem és keresem. Összesen 2 olyan barátom van, akikkel már hosszú évek óta stabilan tartjuk a kapcsolatot, és ez már nem hinném, hogy változni fog.

2022. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem szokatlan a baráti köröm. Soha nem jöttem ki a korombeliekkel. Legjobb barátnőm az anyám lehetne, de nagyon hasonlítunk egymásra. Együtt alkotjuk a helyi állatvédelmet, szerencsére nincs gyereke és kötetlen a munkaideje, így elég sokszor spontán programokat szervezünk, vagy mentünk állatokat. Menhelyre is kijárunk.

Van egy barátom, aki a barátnőmhöz hasonló korú, ő ugyanolyan mint a barátnőm, állatvédő és gyermekmentes, vele is sok felé járkálunk, általában hármasban.

Rajtuk kívül van még 30-as éveiben járó barátnőm, akik szintén benne vannak az állatvédősdiben, és szintén nincs gyerekük, nem is akarnak.

Rajtuk kívül még barátomnak mondhatom a volt páromat, de ő messze lakik és mióta van párom, nem találkoztunk.


Sajnos bajban vagyok éppen, mert költözni fogok a párom miatt, jól itthagyok mindent, borzasztóan fáj a szívem emiatt. Nem is tudom hogy fogom megtalálni az új helyen a baráti körömet, vannak-e még hasonló emberek, akik szívesen mentenek velem állatokat, jönnek velem menhelyre, kutyákkal bandázni, vagy biciklizni, túrázni, és gyermekmentesek. :(


22/L

2022. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem fontos a hasonló értékrend
2022. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!