Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írkàl mélyebb és komoly...

Írkàl mélyebb és komoly dolgokról napi szinten de a talàlkozàsra velem màr nem annyira hajlik? Hova tegyem ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, lelki szemetesládának tart. Itt nincs kapcsolat.
2022. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Netes unaloműzőnek jó vagy, valós emberi kapcsolatnak nem.
2022. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lelki szemetes lehet igy van...talalkozo meg akkor amikor neki epp jo,a masikat nem veszi figyelembe.
2022. aug. 25. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, meddig voltam ilyen helyzetben, és mennyi emberrel... Ez vette el a kedvem az internetes barátkozástól örökre. Az a tapasztalatom amit a többiek is írtak, lelki szemetesnek, unaloműzőnek jó vagy. Ritkább eset, de megtörténhet, hogy egyszerre tartanak okosnak, bölcsnek, unalmasnak és karótnyeltnek. Vagyis lehet veled komoly dolgokról beszélgetni, de nem hívnának el bulizni, vagy medencés partira.
2022. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es koszonom! Nem medences partis az illeto.De van benne valami amit mondasz lehet okosnak,bolcsnek,jo hallgatosagnak,problemamegoldonak tart de lehet inkabb elmegy egy esti sutogetesre vagy inkabb a kolleganojevel megy el kiallitasra mint velem.Amikor szorul a hurok a nyaka korul akkor jo vagy.Az is furcsa utoljara mikor hivtam kavezni nem kaptam egyertelmu valaszt se igent,se nemet a kozos lanyos tarsasagos programot emlitette...Nekem is elvette a kedvemet a szemelyes baratsagoktol is,hogy uj embereknek bizalmat szavatoljak.
2022. aug. 25. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem is elvette a kedvemet a szemelyes baratsagoktol is,hogy uj embereknek bizalmat szavatoljak."

Gondolom, bizalmat szavazni kifejezést akartál írni, bár inkább az a helyesebb fogalmazás, hogy új emberekben megbízzak.


A lényegre válaszolva: ez a legrosszabb hozzáállás.

Szerintem írd meg neki, hogy mi az, mai nagyon bánt, és emiatt nem szeretnéd tovább tartani vele a kapcsolatot (ha így van) vagy lazítani szeretnél rajta, stb. ahogy neked jó, de nehogy már ő miatta legyél zárkózottabb! Persze vond le a tanulságot, ha hasonló ismeretség bontakozik ki valakivel, akkor hamarabb ismerd fel a jeleket, és tisztázd, hogy te mire vágysz, és meg tudtok-e egyezni, ha nem, akkor ne raboljátok egymás idejét, de csak úgy általánosságban ne legyél bizalmatlanabb, zárkózottabb, mert értékes ismeretségeket, tapasztalatokat is elszalaszthatsz.

2022. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!