Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk és lányok! Mit szólnátok,...

Fiúk és lányok! Mit szólnátok, ha lenne egy budapesti ismerkedős közösség, ahol élőben lehetne barátkozni ismerkedni? (16-22)

Figyelt kérdés

Hétköznapi, picit befele forduló srác vagyok és szeretnék új barátokat szerezni, főként lányokat, egyúttal szeretnék segíteni annak, aki ugyan ilyen cipőben jár, netán edzőtársat, vagy párkapcsolatot keres.

Elgondolkodtam egy olyan ötleten, hogy megpróbálnék egy olyan közösséget összehozni, ahol bárki készíthetne programot, ezeken a csoport tagjai résztvehetnek. Ezzel szerintem olyan korombelieknek (20) segíthetnék ismerkedni, barátkozni, akik picit visszahúzódóbbak, de vágynak picit többre mint az otthonülés. (Magamból indultam most ki). Program ötletként gondolok itt közös biciklizés, kirándulás szervezésre, vagy Margit szigeti pokrócos beszélgetős, kártyázós, társasozós összejövetelre, sportolásra vagy télen közös korizásra.

Számtalan ötletem van, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e ez mindenkinek és hogy van-e olyan akit érdekelhet ez?



2022. aug. 28. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Érdekelne egy ilyen közösség
Ismerkedni mennék el főként
Barátkozni mennék el főként
Élőben nem merek találkozni
Egyáltalán nem érdekelne egy ilyen közösség
16 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Budapesten csak ilyenek vannak. Keress, találsz.
2022. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, nekem is van pár ötletem :D
2022. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha dugópajtást is lehetne keresni, akkor érdekelne a dolog.
2022. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik és lenne is rá igény.

Viszont az a probléma, hogy egy ilyen kezdeményezés sikeressége a résztvevőkön múlik. Ha nyilvánosan hirdeted meg az eseményeket, akkor mindenféle fura alakok is odamehetnek. Ha meg csak ismerősöket hívsz, akkor az csak egy sima baráti társaságban szervezett program.

2022. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Van, csak életképtelenek vagytok. Azon nem segít egy újabb hely, amit máshogy hívnak.
2022. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Mindig csak Pesten vannak ilyenek. Kár.
2022. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: a szándék jó, de az ilyen próbálkozások mindig kudarcra vannak ítélve.

Eleve az ilyesmi csak a visszahúzódóbb, nehezebben kommunikácó embereket szokta érdekelni. Tegyük fel, hogy sikerül megszervezned a csoportot, be is jelentkeznek páran a talira, nagy az esélye, hogy a 90 százalékuk a végén el se megy, mert megijed. Aki viszont elmegy, csak ül ott, és feszeng, mert egy csapat idegen, akikben nem biztos, hogy van bármi közös, és pluszban még nehezebben is oldódik, nem fog tudni egymással mit kezdeni.

Én voltam párszor hasonlón (nem pont ilyenen, de kb. ez volt a lényege), egyik sem egy nagy élmény, igyekszem inkább elfelejteni őket.

2022. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és az építő kritikákat. Valahogy éreztem, hogy nem lesz a legjobb hatása. Azt viszont nem tudom még, hogy akkor élőben hogy tudok egy random lányt az utcán megismerni, ha éppen nincs más alkalom, amikor találkozzak velük. És aki ugyan így érintett férfitársaim, netán lányok? Erre esetleg van valami hasznos tanács?
2022. aug. 29. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne az utcán akarj random lányokat megismerni. Egyetemen, munkahelyen, edzőteremben inkább. Nézz körül a lakóhelyed Facebook-csoportjaiban, hátha vannak társasjátékozós vagy táncos összejövetelek, bár ezekre jó eséllyel inkább idősebbek mennek, de ki tudja. Vagy csatlakozz egy kiránduló körbe, ilyenek tudom, hogy vannak. De az utcán senkit ne szólíts le, ez nagyon félelmetes, és soha senki nem örül neki.
2022. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem 9-es. A csoportokat ki fogom próbálni, valamint olvastam az eseményeket is. Sajnos se edző terembe nem járok, munkahelyemen nincsenek lányok, máshova meg nem járok. A többi lehetőséget kipróbálok!
2022. aug. 29. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!