Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha szeretnék eltölteni...

Gáz ha szeretnék eltölteni egy kis időt a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap kiakadt azon, hogy szeretnék elmenni bulizni a barátaimmal. Vagyis nem a bulin akadt ki, hanem azon, hogy őt nem akarom magammal vinni.

Általában mindig együtt vagyunk. Együtt lakunk, sok időt töltünk együtt ezért néha szeretek nélküle is csinálni dolgokat. Nos az egyik ilyen az, hogy elmegyek iszogatni pár barátommal és ő egyszerűen nem tudja elképzelni, hogy miért csinálom ezt. Szerinte próbálom elszigetelni őt a baráti körömtől.

Ez tényleg ennyire gáz? Vinnem kéne magammal? Egyikünk se szokta magával hozni a barátnőjét...



2022. aug. 31. 07:35
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
69%
Könnyen lehet,h inkàbb a piàlàs zavarja, csak burkoltan akadàlyozza azt...
2022. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Engem is zavar az ilyen. Rosszul esik. Ez azért van nálam, mert én pl fordított esetben örülnék neki, ha a párom is jönne velem. Plusz nálam közrejátszik az önbizalomhiány is, illetve egyéb dolgok, amik miatt úgy érzem, hogy ha nélkülem akar valamit csinálni a párom, akkor nem szeret eléggé, zavarom őt, stb. Nagyon rossz érzés ez.
2022. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
2-es, menjél el pszichológushoz.
2022. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem "gáz". Nem egyezik az elképzelésetek a barátokkal való találkozásról, ennyi.
2022. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartod a határokat, nem csap át I.H.B.-buliba, időben hazaérsz, akkor okkés lenne, szerintem.
2022. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam taknyon csúszva hazamenni. Megiszok 2-3 sört és beszélgetünk. Ennyi történik.
2022. aug. 31. 08:19
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként mennyire van jóban a barátaiddal? Mert ha tulajdonképpen ők is haverok egymással akkor szerintem se jófej dolog külön bulit szervezni.

Nekünk pl előbb volt meg a közös baráti körünk mint hogy összejöttünk volna, így alap hogy együtt bulizunk a közös barátainkkal, nekem rosszul esne ha nem hívnának. De ha tényleg csak a te barátaid, ő meg csak "a haver csaja" akkor nem gáz ha néha csak a baráti kör találkozik.

2022. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 gyerekkori barátaim. Csak általam ismeri őket egy minimálisan. Jóba van velük, de csak ennyi.
2022. aug. 31. 08:33
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

#8

Így nem gáz, a barátnőd reagálja túl szvsz.

#7 voltam

2022. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

#3

Járok már egy ideje! :) (#2)

2022. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!