Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jó keveredni egy...

Mennyire jó keveredni egy baràtunk baràti tàrsasàgàval?

Figyelt kérdés
Hívott egy baràtnőm koncertre.Utàna írt délutàn üzenetet hogy egy csoportból írt az egyik ismeőse,hogy megy- e valaki a koncertre.Kérdezte tőlem a baràtnőm zavarna- e a jelenléte ha igen " leràzza".Mondtam nem,bàr nem volt kedvem az egészhez.Nem volt kellemetlen az illető,de túlsàgosan nem is tudtunk összehangolódni először talàlkoztunk.Volt amikor ők belemerültek témàkba a közös tàrsasàggal vagy màs jellegű dologeól is.Nem mondom,hogy velem nem beszélt a baràtnőm valamennyit a màsik is.Egyiket sem hibàztatom,szàmomra nem volt túl jó este.De nem volt meg a klikk hàrmunk között.A baràtnőmmel amúgy nagyon jól vagyunk.Lehet olyan témàt kellett volna érinteni ami mind hàrmunkat érdekelte volna.Ma is hívott egy vidéki baràtnője jött hozzà,hogy menjünk közösen egy programra említete pàr napja azt lemondtam.Nem szeretném ugyanezt àtélni meg ők ritkàn is talàlkoznak ha màr eljön az a làny nem hinném azért jön,hogy màs is odalegyen rendelve.
2022. szept. 3. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig akárhányszor próbálkoztam, mindig csontra ilyen volt, mint amit te is leírtál kérdező. Egyszer volt viszont egy nagyon jól sikerült próbálkozás is, sőt olyan jól sikerült, hogy miután én összevesztem a barátnőmmel, ő még ezután tartotta a kapcsolatot az egyik fiú barátommal. Nem azért mert vonzódott a fiúhoz, inkább fordítva volt, de tényleg jól kijöttek egymással. De sokkal több esetben olyan volt a helyzet, mint amit leírtál. Ilyen kényszeredett udvariaskodások.


Amúgy ez a fiú barátom nagyon értett hozzá, hogyan kell kívülállót társaságba bevonni! Nagyon udvarias volt ebben a tekintetben, mindig a kívülállóra tette a fókuszt, és beavatta őt vicces sztorikba, ez mindig jól működött, a kívülálló hamar feloldódott, és így ment az este, sztorizgatással. Szerintem ezen is múlik, jól is lehet csinálni, de nem mindenki ilyen karizmatikus.

2022. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt nagyon jol irod 1-es valaszolo jol kell tudni bevonni a kivulallot es ez a ket ismeros feltol fugg.De az esetek tobbsegeben nem biztos hogy mukodik a dolog.Itt is a bevonas volt a gond.Es mint irtam egyik se rossz ember de nem volt kapcsolodasi pont,lehet lehetett volna lehet nem.
2022. szept. 3. 17:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobban ereztem volna magam egyedul otthon mint egy ilyen korulmenyben.
2022. szept. 3. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, soktényezős dolog, meg koncert nem is igazán jó helyszín erre, mi ezt beülős helyeken nyomattuk jól anno.
2022. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!