Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Felköszöntsem?

Mit tegyek? Felköszöntsem?

Figyelt kérdés
Közeleg annak a bizonyos lánynak a születésnapja, még kb. egy hét. Számomra ő mindennél többet jelent, és jó eséllyel én sem voltam közömbös a számára, de nagyon elrontottam a kibontakozó barátságunkat, nagyon csúnyán túltoltam pár dolgot, nem tudom megharagudott-e rám, inkább azt hiszem talán csalódott bennem, mindenesetre elég rég nem tudtam beszélni vele, sem élőben sem online, jó pár hónapja már. Nagyon hiányzik, de hiába írok neki nem válaszol. Mindenesetre most hogy közeleg a születésnapja, elgondolkodtam hogy írjak-e neki egyáltalán, félek attól ha nem is reagál rá. Illetve nem tudom hogy csak "simán" köszöntsem majd fel, vagy írjak mellé valamit amiből leszűri hogy még mindig hiányzik... Nem tudok okosnak lenni, de lassan aktuális lesz, szeretném nem tovább rontani a helyzetet, ti mit tennétek?

2022. szept. 3. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az, hogy nagyon csúnyán túltoltal pár dolgot? Ugyanis nem mindegy... Vannak bocsánatos bűnök, és vannak, amiket nem lehet visszacsinalni.

Kérdés, hogy te melyiket követted el.

2022. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Szerintem nyugodtan írhatsz neki, akár az említett kis mellékes üzenettel egyben. Ronatni nem gondolom, hogy tudnál, ha már így sem válaszol s nem beszéltek. A dolog másik fele pedig rajtad áll, megteszed-e, annak ellenére, hogy félsz, egyeltalán reagál-e rá s ha igen, akkor mit.


Mindenestre jót kívánok<3

2022. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Köszöntsd fel, írj verset, énekelj neki, és mondd el mennyire bánod hogy elbaltáztad a lehetőségét annak, hogy ne csak te és én legyetek hanem te meg én.
2022. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne hagyd ki a lehetőséget, mindenképpen köszöntsd fel! De én biztos, hogy csak egy kis egyszerű, kedves üzenetet írnék, nem valami ömlengős szerelmi vallomást, aztán megvárnám reagál-e.
2022. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

"Tudom, hogy sajnos már nem beszélünk egy ideje, de azért szeretnék nagyon boldog születésnapot kívánni!"


Felköszöntöd, benne van, hogy hiányzik, de mégsem esetlegesen zavaró ömlengéssel.

2022. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!