Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komoly beszélgetés után...

Komoly beszélgetés után hogyan "illik" írni a másiknak?

Figyelt kérdés

(Nagyrészt internetes barátság)

Igen tudom, eléggé antiszoc a kérdés, nem értek a kommunikációhoz, a vígasztaláshoz pedig még annyira sem, ezt nem tagadom. A lényeg, hogy legutóbb elmondta, hogy valaki zajlatja és kénytelen lesz rendőrségre menni, emiatt iszonyatosan maga alatt van lelkileg. Nyilván próbáltam támogatni, stb, de most hogyan írjak rá? A "szia, hogy vagy?" nekem olyan klisének tűnik... Viszont másra nem tudok gondolni. Általában mémeket és mindannapi történeteket szoktunk egymásnak küldeni, mint beszélgetés indító, de szerintem azzal most csak leterhelném, nem akarom hogy úgy érezze, muszáj mosolyognia a szövegelésemhez. Vagy ne írjak neki egyáltalán, majd keres ha úgy érzi?



2022. szept. 14. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, jobban vagy? Minden rendben? Történt valami fejlemény azóta? Szólj, ha kell segítség stb
2022. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!