Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők, ti hogy reagáljátok le,...

Nők, ti hogy reagáljátok le, ha egy férfi ismerőssel vagytok és érinteni, simogatni kezd az illető úgy, hogy a hátatok közepére nem kívánjátok a helyzetet és az illető is maximum csak egy barát?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Hétvégén Bélával lesz randim

Te mit csinálsz?

2022. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Testbeszéddel. Hűvössé válok.
2022. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Arrébb lépek, gyilkolok a pillantásommal és otthagyom.
2022. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Odébblépek, ha abből nem veszi a lapot és tovább nyomul, akkor szólnék is, hogy hagyja abba.
2022. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Életemben egyszer történt velem ilyen, amikor kb 19 éves egyetemista voltam, és nemigen voltak mentális korlátaim, ráadásul volt bennem egy kevés ital is (benne viszont nem!): odahajoltam a pali arcába, és szembe köptem.


Namármost tény, hogy ez NEM megoldás az esetek nagy részében, nyilván csak te leszel utolsó suttyónak tartva tőle, annak ellenére hogy nem te kezdtél először állatként viselkedni, viszont jó alternatíva rá a szóbeli megalázás. Nem a dühödten hisztériázásra gondolok, hanem tegyél rá pár gúnyos megjegyzést "olyan régen nem voltál nővel, hogy ennyire nem bírsz a kezeddel?"/"inkább a saját farkad markolásszad, más úgyse fogja"/"még egy kutya is civilizáltabb nálad"/"mi van, anyád nem állt reggel kötélnek?" stb. Biztos frappánsabb vagy nálam, szval ki tudsz találni ezeknél jobbakat is, de a lényeget érted...

De az a fontos hogy ahol vagytok (utca, kocsma, kávézó, mit tudom én) ott mindenki figyelme rátok irányuljon. Sajnos sok ilyen degenerált kifejezetten élvezi ha egy nő irul-pirul, és kínosan érzi magát, sőt, még azt is, ha feldühödik, de az általában már nem tetszik nekik, ha ők vannak megalázva, míg a nőt látszólag nem rázza meg különösebben a dolog.

Meg aztán azért jó jelenetet rendezni, mert az talán elveszi a delikvens kedvét attól, hogy más nőket is taperoljon a jövőben.


Persze lehet erre azt mondani, hogy "uhhh ez azért nem olyan nagy dolog, nem kell belőle ügyet csinálni" de kívánom hogy az ilyeneket szorítsa sarokba hasonló szándékkal egy börtönből szabadult 200 kilós bika, aztán majd meglátjuk hogy nagy dolog-e.

2022. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én először elhúzódom, aztán ha nem esik le neki, akkor nyíltan konfrontálódok vele ilyenkor: Megkérdezem, hogy ne haragudj, de mit képzelsz amúgy? Vedd le szépen rólam a kezed és ne taperolj, láthatod, hogy nem vagyok vevő erre.
2022. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megmondom neki, hogy ne nyúljon hozzám mert nem szeretem, ha taperálnak. Ha feldühödik rajta, vagy elkezd szidni, akkor ott hagyom, és számomra vége annak az ismerettségnek.
2022. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 robetko ***** válasza:
22%
Csak kéretitek magatokat.😁😄😂
2022. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
#14:56 remélem egyszer te is ezt a benyomást kelted egy 200 kilós meleg férfiállatnak, és jól ráránt a rúdra :)
2022. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as, valóban szoktam magam kéretni, a barátomnak, mert tudom, mivel jár, ha húzom az agyát egy kicsit (és szeretem, amit kapok érte).


Amikor egy ismerős kezd el taperolni, nagyon nem kéretem magam, hanem határozottan leállítom, és ha nem veszi a lapot, ott hagyom.

2022. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!