Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni, ha a társasá...

Mit tudnék tenni, ha a társaságban valaki ellenszenves velem?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik nekem, hogy az egyik haver nem bír annyira. Tudjátok vannak a fiúk közt olyan poénok, amik sértőek lennének, ha komolyan mondanánk, de mindenki tudja, hogy poén és úgy is kezeljük, ilyen odaszólások csak. Röviden nehéz leírni, de biztos tudjátok mire gondolok. Amikor én kapom a részem(tegyük fel azt mondják, hogy menj már innen), akkor olyan, mintha picit komolyan is gondolná és a háttérben nem csak poénként mondaná. Lényegében nem lát szívesen a csapatban. Jobban belegondolva nem is nagyon szokott hozzám szólni. Ti mit tennétek a helyemben, hogy javítsak ezen?
2022. szept. 26. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj normális társaságba!
2022. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Vegyetek gumit és síkosítót, aztán rendezzétek le!
2022. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg tőle hogy mi a baja.
2022. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Maximum megtudod kérdezni tőle mi az oka, beszélni vele erről, de csúnya vége is lehet. Pl. elkezd olyan szinten szrt kavarni és kamukat terjeszteni rólad, hogy azt is megbánod hogy megszülettél.


Nem tudom ez milyen társaság, de ha van lehetőség, akkor csak azokkal menj külön akiket bírsz belőle. Ha nincs, akkor a legközelebbi ilyen beszólásnál mindenki előtt megkérdezném, hogy mi a baja, miért kötözködik. Muszáj mások előtt, mert kellenek tanúk hogy ő volt a fsz, ne színezgesse a sztorit - egyben jelzed a társaságban azt is, hogy fel mersz szólalni. Ekkor vagy behúzza fülét-farkát és befosik, vagy eljátssza hogy ebben semmi nincs és egyre komolyabban kiutál, a hátad mögött fúr, ócsárol, ellened uszítja a többit is.

2022. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele négyszemközt, hogy van - e valami problémája és tudtok-e javítani a kapcsolatotokon.


Nekem is volt ilyen srác a baráti körömben, mondjuk hozzá én mentem oda, mert mindig rosszul jöttek ki a neki intézett beszólásaim (én magam is erősnek éreztem). Tényleg azt hitte, hogy utálom, pedig egyáltalán nem. Bocsánatot kértem tőle és mondtam, hogy szóljon ha bármi túl sok lesz, azonnal. Azóta nagyon jóban vagyok vele.

2022. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haljon meg!!!
2022. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!