Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találkozhatnék vele újra?

Hogy találkozhatnék vele újra?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk be városba, 4 hónapja. Van egy lány, olyan 14 év körüli, egyedül szokott hintázni 2 parkban. Múltkor láttam őt egyikben, néztünk egymásra, aztán egy másik közeli parkban ott nem nézett felém. Nem tudom miért de szimpatikus nekem, pozitív az energiája. Szeretnék vele összebarátkozni de nem tudom milyen orában melyik parkban van és így elég nehéz. Ma láttam őt bemenni egy boltba. Azt tudom körülbelül hogy merre lakik, közel hozzánk, de mégsem járhatok egész nap körbe a tömbházak körül és az sem biztos hogy aznap mikor lenne időm kimenni ő kint lenne, mondjuk az is elég ijesztő lenne hogy őt keressem úgy hogy nem is ismerem. Bízzam a sorsra hogy még látom őt és következő alkalommal menjek oda (mondjuk nem sok esélyt látok rá mert 4 hónap alatt csak háromszor láttam őt. Vagy mit tegyek? 16/L

2022. szept. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, mászkálhatsz azokon a környékeken, ahol láttad, csak ne legyél a megszállottja. És legközelebb már szólítsd meg. De legyél felkészülve rá, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az, akinek képzeled.
2022. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint rátalálsz, ülj a másik hintába, és beszélgess.
2022. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkozol vele, akkor kezdj el beszélgetni vele. Komolyan az ég világon bármiről elkezdhetsz. A legkönnyebb ha meg dicséred az öltözetét rá kérdezel hol vette a kabátját vagy valami hasonlóra. Aztán a reakciójábol fogod tudni, hogy milyen is ő. Az első beszélgetésnek nem kell hosszúnak lenni, csak beszéljetek valamiről. Mert ha már meg az első beszélgetés, akkor a kövinél már automatikusan köszöni fogtok egymásnak és már másról is beszélgethetsz vele.
2022. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!