Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt sokan...

Miért csinálják ezt sokan neten ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Miért csinálják azt sokan a neten ismerkedés/barátkozás során, hogy egy ideig teljesen jól megy a beszélgetés, akár hetekig is (pl instagramon, ahol lehet is látni egymás képeit, szóval nem meglepetés hogy a másik milyen külsőre), aztán válaszolnak de folyamatosan csak rövid válaszokat adnak?


Nyilván biztos hogy nem mindenki beszél velem szívesen, vagy nem mindenkinek vagyok szimpatikus, de akkor miért beszélgetnek egyesek csomó ideig velem, ha amúgy nem akarnak ismerkedni, nem érdeklem őket igazán? Mert szerintem simán meg lehetne mondani ha meggondolták magukat, vagy még talán azt is elfogadnám ha szó nélkül lelépnek, mert akkor tudom hogy nem kíváncsiak rám. De mi értelme beszélgetni, válaszolni ha nem mondanak semmit, és amúgy érezhetően nincs értelme annak ami történik?


Ennyire nehéz lenne megmondani valakinek hogy nem akar tovább beszélgetni, nem akar ismerkedni, nem tetszik neki a stílusom, ahogy kinézek, akármi?



2022. okt. 10. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Megunta, ellaposodott a beszélgetés.

Nekem is volt sok olyan nő, aki annyira unalmas volt az egy-két szavas válaszaival, hogy pattintottam.

Nem kell ezen megsértődni, tovább kell lépni.

A nők nem az irogatásra vágynak hosszú ideig.

2022. okt. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom a választ, és én sem értem ezt a helyzetet, de elég gyakori valóban sajnos. :(

37/F

2022. okt. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tobbekkel beszelnek. Van akit csak tartogat
2022. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitartóak sokan, nem gondolják ezt az egészet komolynak.
2022. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nehéz megírni valakinek, hogy "hagyj békén, nem akarom, hogy többet írj". Egyértelműen konfliktust szül egy ilyen (amivel pont nem fejeződik be a kommunikáció), illetve megbántod vele a másikat (lehet, hogy unalmas/nem akarsz beszélni vele, de azért nem akarod megbántani)
2022. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert elfogy a téma.
2022. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Mindenki fejlődni, előrelépni szeret. Ez a boldogság kulcsa és ez a dolgok rendje. Az online beszélgetést egy idő után élőszóra kell cserélni, különben természetes, hogy befullad.
2022. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!