Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak a gimiben? ...

Hogyan barátkozzak a gimiben? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Általános iskolában se volt egy barátom sem,állandóan egyedül éreztem magam és mindig arra törekedtem hogy legyenek barátaim...

Nagyon zavar hogy senkivel se tudom annyira megtalálni a közös hangot és mindenhol úgy érzem hogy utálnak,nem kedvelnek és nem szívesen keresik a társaságomat.

Szeretem a zenét,legfőképp a metált és hangszereken is játszom.

Az osztályomban nincsenek olyanok akikkel egy lenne az érdeklődési köröm,viszont az iskolában van egy-két ember aki szimpatikus.

Ezzel az a baj hogy nem ismerem őket és nem tudok velük beszélni.

Csak úgy odamenni hozzájuk azt kínosnak találom meg kicsit nyomulósnak.

Tudnátok tanácsokat/ötleteket adni hogy esetleg mit tehetnék?

A normális válaszokat előre is köszönöm :)



2022. okt. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy, miért akarsz barátkozni? én nagyon jól elvoltam kussban 4 évig
2022. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

"Szeretem a zenét,legfőképp a metált"


Ezért nincsenek barátaid, ne hallgass szar zenét és lesznek

2022. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
En is gimnaziumba járok. En nem nagyon tudok azonosulni ott senkivel. Egyedül is el lehet lenni. Igaz eléggé rossz és kellemetlenül érzem magam, de az motivál, hogy ez egy átmeneti állapot. Sajnos a gimnáziumi haverok ballagás után eltűnnek
2022. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyik előző választ sem találtam megfelelőnek. Felejtsd el őket!

A gimnáziumi időszak az élet egyik legszebb szakasza. Az ember rájön, hogy van saját érdeklődése (esetedben például a metál zene), amit másokkal is megoszthat. Nyugodtan beszélj másoknak azokról, amik érdekelnek. Egyébként zenekarba nem akartál belépni? Az is egy kiváló közösség.

Próbálj barátokat szerezni akármilyen korosztályból. Ha igazán erős köteléket építetek ki, sokáig fog tartani a barátságotok(még gimi után is).

Tehát a kérdésre válaszolva: beszélgess! Bárkivel, akivel komfortosnak érzed. Ez lehet padtárs, ebédnél melletted kajáló osztály- vagy évfolyamtárs, vagy délutáni elfoglaltságon valaki.

Beszélgess nyugodtan másokkal! Ha látják, hogy sok időt fektetsz a kapcsolatotokba, erős támaszra tehetsz szert, akik sok mindenen átsegítenek majd.

Remélem, segítettem és találsz majd barátokat.

2022. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!